reklama

Místo plastiky boků si advokátka navlékla vycpané kalhotky. Je z toho virální hit

Advokátka, influencerka a 34letá matka dvou chlapců konečně dosáhla svých vysněných křivek. Jakmile svůj trik s kalhotkami, které mají vycpané boky, prozradila na sociální síti, strhla se lavina.

Advokátka si místo operace boků navlékla vycpané kalhotky. Je z toho vitální hit | Video: TikTok/Tiana.Thelawyer

Tiana Young Morrisová z města Charlotte v Severní Karolíně ve videu předvádí, jak vypadá její postava předtím, než si navlékne vypolstrované spodní prádlo, a jak vypadá se zvětšenými boky. "Jako bych si nechala udělat brazilský lifting zadečku za pouhých třicet dolarů," pochvaluje si změnu Morrisová. 

Matka dvou chlapců přiznala americkému New York Postu, že své boky nikdy nepovažovala za zrovna nejkrásnější část těla. Chvíli i uvažovala, že by operaci pro dosažení vysněných smyslných tvarů podstoupila. "Všichni, kdo si ale operaci nechali udělat, vypadali pak naprosto šíleně."

Řešení, kdy si může Tiana objemné kalhotky navléknout kdykoliv pod šaty, sukni i džíny a vytvořit tak efekt boků srovnatelných s těmi, kterými se chlubí Kim Kardashianová nebo Beyonce, vyhodnotila jako optimální řešení.

Případným kritikům objemných kalhotek Morrisová vzkazuje: "Jaký je rozdíl mezi nošením vycpaných šortek a push-up podprsenkou? Obojí je přece především o tom, že vám to nakopne sebevědomí." 

Advokátka Tiana Young Morris je partnerkou advokátní kanceláře Lyon Young Morris Legal Group v Charlotte v Severní Karolíně. Specializuje se na obhajobu v trestních věcech a rodinné právo. Tiana získala v roce 2016 titul Juris Doctor na právnické fakultě v Charlotte.

Souhlas se sexem přes aplikaci nedává smysl. Lidé spolu mají mluvit, říká Nejedlová | Video: Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama