reklama

Místo balerín se teď nosí tenisky. Už máte ty svoje?

Prohlédnout galerii
Foto: Žena

Tenisky zažívají velký návrat a vracejí se opravdu ve velkém. Nejen že je přední světoví stylisté označují za nové baleríny, ale nosí se ještě sportovnější než kdy dříve. Chcete-li tedy být opravdu "trendy", měly by vaše tenisky připomínat boty na běhání.

My tento trend rozhodně podporujeme, protože co je lepší než móda, která je zároveň neuvěřitelně pohodlná. Důležité však je, co si k teniskám obléknete. 

Máte-li plátěné tenisky ve stylu konversek či vansek, je to téměř jedno, protože se hodí jak k šortkám a džínům, tak letním šatům a sukním. Pokud ale volíte opravdu hodně sportovní boty, oblečte se k nim spíše elegantně, abyste jejich "běhací" vizáž trochu umravnila.

Krásně vypadají skinny kalhoty či džíny, elegantní košile, sako či kabátek. Až na ulici uvidíte ženu či dívku, která si takové boty vzala například k šatům, nemějte ji za blázna, ale naopak se u ní inspirujte. To je totiž ta správná cesta.

Přejeme tedy pohodlné léto, ale i podzim a zimu. Tenisky se totiž dají nosit po celý rok. Jedním slovem geniální. A pokud by vás snad klasické tenisky s tkaničkami nelákaly, můžete je nahradit třeba hladkými nazouvacími slip-on botami.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: 

Co na sebe, když je na pozvánce "creative black tie"?

Stylové vychytávky, které se na dovolené mohou hodit

Nejkrásnější letní boty: Elegantní, pohodlné i sexy

reklama
reklama
reklama