reklama

Lucie: Nikdy se nemalovala! Jak vypadá s make-upem?

A je tu další proměna naší čtenářky. Čím byla zvláštní? Lucie se nikdy v životě nemalovala! Make-up pro ni byl zkrátka tabu. Jste zvědaví, jak taková proměna dopadla?

Foto: Ondřej Košík

Pochází z vesničky Líšťany, pracovala jako prodavačka a potom ve stavební firmě. Nyní žijí s přítelem a dvěma dcerami Lucinkou a Eliškou v Lounech. Lucka se nikdy nemalovala. S přítelem jezdívali na výlety džípem a karavanem, teď si užívají spokojené rodiny.

Poprvé jsem otěhotněla ve třiceti letech, s přítelem jsme miminko plánovali a hned se nám to podařilo. Druhé těhotenství přišlo samo neplánovaně a klidně bych měla i třetí dítě.

Holky se narodily v Žatci. Přesto, že všichni říkali, že první porod bude nejhorší, bylo to přesně naopak. První byl nádherný, druhý horší.

Co svatba?

Zatím jsme se nevzali, není to důležité. Holky mají příjmení po tatínkovi.

Tatínek, přezdívaný Mrak:

Tatínek se o své dcerušky umí výborně postarat, starší dokonce doma stříhá:

Nejhorší je udržet ji sedět. To je vždycky tak na tři čtvrtě hodiny. Dám jí do vany, dostane igelitovou zástěru, aby jí vlasy nepadaly všude. První čtvrt hodinu vydrží, potom se začne vrtět a vymýšlet si. Nakonec jsem rád, že účes nemá moc velké zuby a dá se na to koukat. Malou také budu stříhat.

Takže žádné culíky? Ježek a hotovo?

Ano, je to praktické. Dlouhé vlasy ať si nosí, až budou velké a budou chodit k holiči.

Péči o holky zvládáte úžasně..

Tatínka mají od toho, aby se o ně postaral. Když byla přítelkyně v porodnici s druhou dcerou, byli jsme doma spolu. Pomáhala mi zdobit stromeček, posílali jsme mamince průběžně fotky na mobil, aby věděla, co děláme.

Speciální projekt proměn jsme pro vás připravili ve spolupráci s VZP. Maminky, které své novorozené děti zaregistrovaly právě k této zdravotní pojišťovně, měly možnost přihlásit se a zkusit štěstí v našem projektu.

Ve VZP výbavičce najdete plno výhod - užitečné rady na DVD Sestry v praxi, zajímavé bonusy od partnerů projektu a slevové kupóny na produkty a služby. VZP výbavičku získáte za registraci vašeho děťátka u VZP ČR. Vaši volbu vám oplatíme nadstandardním přístupem a kvalitní péčí. Informujte se na www.vzpvybavicka.cz nebo na Facebooku.

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama