reklama

Královna Alžběta má styl i v devadesáti: Jak to dělá?

Úsměv na rtech, barevný klobouk na hlavě a na sobě stejně pestrý kostýmek a samozřejmě perly. Britská královna má styl i v devadesáti.

Foto: Profimedia.cz

Britské královně Alžbětě II. bude ve čtvrtek 90 let. S národem sice své jubileum oficiálně oslaví tradičně až v červnu, ale už nyní se budou po celé zemi konat pouliční akce, přehlídky a královské návštěvy.

Ve čtvrtek bude panovnice slavit především v soukromí se svou rodinou na hradě Windsor nedaleko Londýna, čeká ji ale i několik vystoupení na veřejnosti.

Královna má sice narozeniny dnes, ale oficiálně je oslaví až 10. června. Je to tradice sahající až do roku 1748 a důvodem je vyšší pravděpodobnost hezkého počasí pro přehlídku. V červnu si pak panovnice při velké oficiální slavnosti poslechne koncert, na kterém zazpívá Kylie Minogue, James Blunt, Jess Glynn nebo mezzosopranistka Katherine Jenkins.

Ani věk však královně nebrání být jednou z nejstylovějších žen (nebo přinejmenším seniorek) na světě. Nebojí se barev, ani výrazných doplňků - naopak si na nich zakládá. Podívejte se:

Může být první českou rabínkou: Bude trvat, než se společnost z antisemitismu vyléčí | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama