reklama

Kolekce Versace for H&M: Premiéra v Praze byla úchvatná

Módními fanoušky netrpělivě očekávaná kolekce Versace for H byla slavnostně představena v úterý 15. 11. v Praze. Akci podpořilo mnoho česko-slovenských celebrit. A bylo na co se dívat...

Klára Vytisková
Klára Vytisková | Foto: Žena

Módními fanoušky netrpělivě očekávaná kolekce Versace for H&M byla slavnostně představena v úterý 15. 11. v Praze. Akce se konala v obchodě H&M v Nákupní galerii Myslbek v centru Prahy.

Premiéry se zúčastnila i celá řada celebrit, které kolekci oblékly a předvedly tak, že je skutečně jako stvořená pro nadcházející zimní party sezónu.

Celebrity na molu

Po růžovém koberci, rozvinutém před obchodem na pražských Příkopech, se prošly například herečka Aňa Geislerová s manželem, herečka Tereza Voříšková a zpěvačky Kateřina Winterová a Klára Vytisková. Svou účastí poctili akci i hosté ze Slovenska, například moderátor Martin Pyco Rausch, zpěvačka Tina, herečka Táňa Pauhofová, moderátorka a spisovatelka Tamara Heribanová a také nová hvězda filmu Love Michal Nemtuda.

Na fotogalerii z premiéry kolekce Versace for H&M se podívejte ZDE!

Kolekce Versace for H&M bude v prodeji...

...pro veřejnost od 17.11. od 8:00 v Nákupní galerii Myslbek v Praze. V Bratislavě pak bude k dostání také od 17.11. od 8:00 v Shopping Center Aupark. Kolekce obsahuje dámské a pánské oděvy, boty a doplňky a v duchu módního domu Versace nabídne také předměty do domácnosti.

Britové jsou u vytržení ze znovuobjevených záběrů královny. Stačilo jedno slůvko | Video: Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama