reklama

„Jsou tak ošklivé.“ Laciný nákup šatů se nevydařil, pobavil ale miliony lidí

„Kamarádka mé sestry si na internetu objednala tyhle šaty a takhle to dopadlo,“ báječně se ve videu baví Natalie Rysonová. Dívka na sociální síti TikTok zveřejnila fotografii, kterou se její známá nechala zlákat k lacinému nákupu, a snímek šatů, které jí ve skutečnosti přišly. Na první pohled spolu modely mnoho společného nemají.

„Jsou tak ošklivé“, levný nákup šatů přes internet se nepovedl | Video: TikTok/Natalie Tyson

Krásný střih, mentolová barva, materiál připomínající satén, vysoký rozparek, nabírané rukávy, řasení v pase, korzet a vlečka. K lacinému nákupu láká krásná fotografie a v kombinaci s cenou, která v přepočtu vychází asi na 650 korun, se nabídka stává téměř neodolatelnou. 

Video už na TikToku vidělo téměř sedm milionů lidí, řada z nich výsledek laciného nákupu komentovala dotazy, jestli to nejsou spíše záclony nebo prostěradlo: "Je to mnohem horší, než jsem čekal," napsal jeden ze sledujících Natalie. V komentářích se ale objevily i nadějné komentáře, že šaty stačí jen pořádně vyžehlit.  

 Mohlo by vás zajímat: I zralé ženy se chtějí líbit. Tereza Vu radí, jak na to

Stárnutí těší málokoho, ale lze ho zvládnout s grácií i šmrncem | Video: Česká televize

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama