reklama
 

Jaký parfém darovat pod stromeček? Zde jsou novinky

Jaké jsou novinky v parfumériích?

Foto: Žena

Vůně mohou o člověku prozradit mnoho. Darovat krásný parfém navíc znamená, že obdarovaný člověk je pro vás někým výjimečným. Jaké jsou v obchodech voňavé novinky?

Rebelské povahy jistě ocení novinku Lee Cooper pro dámy i pány. Provokativní vůně v avantgardních flakonech probudí vaši vnitřní divokost. Moderní a sexy ženy i dívky okouzlí spojení citrusového a květinového aroma spolu s jablkem a šťávou z melounu. Muži se budou cítit svobodní s charismatickou pánskou verzí parfému, která mísí kontrastní bergamot, jablko, skořici a anýz.

Emoce rozvíří nová svěží a smyslně ženská vůně Chloé. Parfém naladěný na romantiku s mladistvým duchem je ideální pro svobodomyslné a nespoutané ženy, které mají cit pro módu a styl. Vůně dohromady svádí květinové a pudrové tóny s veselou pivoňkou a smyslným liči. Spojuje tak prvky klasiky s novými a svěžími nápady.

Dráždivá novinka Trésor midnight rose značky Lancome je plnou, hravou a veselou vůní. Radostné spojení růže, svěžích malin, dřeva a sametové vanilky potěší všechny živelné povahy. Tváří parfému je hvězda z Harryho Pottera Emma Watson.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama