reklama
 

Oblečte se jako Sharon Tate: Inspirujte se postavou z filmu Tenkrát v Hollywoodu

Všichni mluví o premiéře dalšího filmu Quentina Tarantina. Jednou z postav je také idol konce 60. let Sharon Tate, kterou představuje Margot Robbie. Inspirací pro váš pozdně letní šatník může být i tato žhavá filmová novinka.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Příběh Sharon Tate je neodmyslitelně spojen s její tragickou smrtí. Manželka režiséra Romana Polanského byla 9. srpna 1969 zavražděna gangem, který vedl Charles Manson. 

Jméno jedné z nejkrásnějších amerických hereček se nyní zmiňuje hlavně kvůli novému filmu Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu, kde ji hraje Margot Robbie.

Odkaz herečky, která na konci šedesátých let platila za nejkrásnější hollywoodskou divu, se často redukuje jen na souvislost se zločinem, během kterého přišla o život nejen ona a její nenarozený syn, ale i její tři přátelé.

Sharon Tate ale byla mnohem víc než jen oběť psychopatického maniaka, její talent, šarm a cit pro módu nás můžou inspirovat i 50 let po její smrti. 

Její šatník musel obsahovat krátké sukně a šortky, ke kterým nosila kozačky. Sharonin styl byl stejně eklektický jako doba, ve které žila: dokázala nosit výšivky, šaty vytvořené z malých plíšků i obyčejné džíny a tričko.

reklama
reklama