reklama

Jak předělat staré svršky na módní outfit? Stačí nůžky

Ještě než vyhodíte staré onošené oblečení, zamyslete se, zda by z něj nešel ještě vytvořit super moderní kousek. Stačí k tomu jen nápad, odvaha a ostré nůžky.

Foto: YouTube.com

Ještě než vyhodíte staré onošené oblečení, zamyslete se, zda by z něj nešel ještě vytvořit super moderní kousek. Stačí k tomu jen nápad, odvaha a ostré nůžky. Inspiraci hledejte u mistra v tomto oboru, amerického designéra Adama Saakse.

Adam není klasický módní návrhář. Nepotřebuje ke své práci drahé nůžky, nemaluje návrhy. Vystačí se jen s nůžkami a se starým tričkem, plavkami či šaty. Super kousek navíc dokáže vykouzlit přímo na těle, což ostatně uvidíte i ve videích níže.

Modelkou, které na těle rozstříhal oblečení, už byla třeba i Heidi Klum, ale jeho sexy prostříhané oblečení, které se dá koupit přes internet, nosí třeba i Nicole Richie, Halle Berry, Pink, nebo třeba česká topmodelka Karolína Kurková.

Objednat si ho můžete i vy. Pokud se vám ale nechce za něj utrácet stovky dolarů, zkuste si něco podobného vytvořit doma. Nabízíme několik Adamových video postupů pro inspiraci.

Sexy top:

Originální plavky:

Nepřehlédnutelné šaty:

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

9 věcí, které by měla mít v šatníku každá žena

Propadli jste běhání? A umíte vybrat správné boty?

Test: Angličtina pro věčné začátečníky

Klaus: Bát se covidu je srabácké, žijeme v bláznivé době, bojíme se víc lidí než virů | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama