reklama

Inspirativní setkání s krásou a zdravým životním stylem

Zajímají vás novinky a trendy v kosmetických oborech, wellness, relaxaci a zdravém životním stylu? Vše nabídne 12. veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2011 PODZIM, který se uskuteční 30. 9. a 1. 10. 2011 v O2 areně v Praze.

Foto: beautyexpo.cz

Zajímají vás novinky a trendy v kosmetických oborech, wellness, relaxaci a zdravém životním stylu? Vše nabídne 12. veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2011 PODZIM, který se uskuteční 30. 9. a 1. 10. 2011 v O2 areně v Praze.

Pro návštěvníky jsou připraveny opět novinky v oborech pěstící a dekorativní kosmetika, přípravky a produkty z anti-aging řady pro celkové omlazení, biokosmetika, péče o tělo, přístroje a metody pro formování postavy, péče o ruce a nohy (nail design, nail art, manikúra), vybavení kosmetických, kadeřnických a masážních salonů a pracovišť, solária a opalování formou aplikace emulzí, vybavení a metody pro wellness a spa, lázeňství.

Podívejte se, jak probíhal loňský veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2010 PODZIM

Rodina a zdravý životní styl

V programu jsou nově zařazena témata jako "Rodina a zdravý životní styl", péče o předškolní děti, masáže, aromaterapie, saunování, plavání, obouvání, Vaše děti  zveme na celodenní módní česání a stříhání na podiu. Návštěvníci se formou výuky teorie i praktických ukázek seznámí s principy aromaterapie, postupy relaxačních a revitalizačních masáží, akupresury, reflexní terapie, detoxikace, čakrální aromaterapie, irisdiagnostiky a dalších alternativních metod prevence a léčby. Současně budou probíhat semináře pro podology pořádané ČPS.

K dalším Highlights veletrhu budou patřit např. úžasná projekce ve 4D- "Hvězdy kadeřnického světa tady a teď" , jež nadchla návštěvníky Cosmoprofu, nebo účast amerických značek chystajících se na český trh. Ozdobou programu budou opět české mistrovské soutěže kadeřníků, vizážistů, nehtových i módních designerů. 

Soutěže

Pro ty, kdo si chtějí změřit své síly, podpořit kolegy či jen tak vidět, jak vypadá dokonalý make-up, perfektní nehty, dokonalý účes či skvělá práce pedikéra, jsou připraveny vrcholné soutěže: Mistrovská soutěž v make-upu (téma Jeans girl), v nail designu (téma Zákaznické nehty s postupem vítěze na Mezinárodní mistrovství do Düsseldorfu), soutěž pedikérů, kadeřnická soutěž INSPIRACE 2012 s hlavní výhrou 100 000 Kč a kvalifikací  na soutěže v zahraničí (představení oboru  Blanka Hašková, Jan Hlaváček, Martin Loužecký, Ondra Veselý). Návštěvníky jistě zaujme i první kolo soutěže  v prodlužování a zahušťování řas "Sexy lashes", bude vyhlášen "masér roku" i "výrobky mimořádné kvality".

Móda, vizážisté

V pátek bude na hlavním podiu k vidění  fashion show  Wrangler a Lee "Denim show" stylizovaná  Pavlem Bauerem a Gabrielou Revellese. V sobotu představí svou přehlídku Svatební katalog. Módní návrhářka Tereza Sabáčková představí zbrusu novou kolekci podzim/zima 2011-12. Kolekce je zaměřena zejména na společenské šaty pro nadcházející plesovou sezónu a perličkou na závěr budou svatební šaty, ve kterých se 9. září vdává Česká miss 2009 Iveta Lutovská. Pro návštěvníky veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA se jako bonus předvedou Svatební šaty roku 2010, které na posledním ročníku této prestižní soutěže návrhářů předvedla Gabriela Dvořáková a které získaly ocenění nejen v hlavní kategorii, ale také cenu publika. O líčení modelek se postará vizážistka Eva Vodňanská a účesy vytvoří vlasový mág Michal Moučka.

Jeden z nejlepších českých vizážistů, Pavel  Bauer, představí nové trendové téma pro soutěž CREATIVE IMAGE TEAM 2012, Štěpánka Podroužková, mistryně ČR, předvede atraktivní téma Fotomakeup 2012 - "Lolita", tatáž Štěpánka "promění" několik vítězek soutěží internetových portálů Meredit a krásná.cz. K vidění budou trendy významných "trendsetterů" jako Estée Lauder, Arabesque a další.

zdroj: www.beautyexpo.cz

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Otevřeno pátek 30. 9. a sobota 1. 10. 2011 od 10 do 18 hod. Vstupné 130,-/den, studenti odborných škol s doprovodem mají slevu 50 %, děti do 146 cm a držitelé ZTP průkazů Kč 20,-

Parkování

Pro návštěvníky je připraven parkovací dům několik desítek metrů od budovy, v přilehlém obchodním centru jsou také garáže. Je možno přijet metrem, stanice "B" Českomoravská, od vchodu cca 50 m. Pro návštěvníky s omezenou pohyblivostí či např. matky s kočárky je možnost výstupu na stanici metra Vysočanská, kde je výtah, odtud bude odjíždět pravidelně po 15 minutách nízkopodlažní autobus až k budově O2 arena.

Rodina s dětmi

Pro děti je připraven "dětský koutek" a pro nejmenší "přebalovací místnost" s odborným dozorem, vlastní toaletou, možností přebalení či ohřátí jídla a oddychu. Pro dětské návštěvníky vytvoří kadeřníci moderní účesy zdarma na dětském podiečku, řada cenných informací pro péči o předškolní děti bude v přednáškovém salonku. Na střeše Obchodního centra Harfa je oblíbený "Dinopark". Kočárky nesmějí na plochu z bezpečnostních důvodů, je pro ně určen koutek s dozorem. Ostatní sedačky, židličky a nosítka s dětmi včetně autosedaček je povoleno brát s sebou.

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama