reklama

I zralá žena může mít šmrnc. Tereza Vu ukáže, jak nosit nové trendy s grácií

Jakých pokladů po babičce se zaručeně nezbavovat? Jaké kousky oblečení může nosit mladá dívka i zralá žena? A proč byste měli vsadit na výraznou bižuterii? To vše prozradí další díl Módy s Terezou Vu, který odvysílá Česká televize v sobotu od šesti hodin večer.

Stárnutí těší málokoho, ale lze ho zvládnout s grácií i šmrncem | Video: Česká televize

Stárnutí těší málokoho, ale věřte, že lze zvládnout s grácií. Jak neztratit šmrnc, prozradí návrhářka Tereza Vu v devátém díle svého pořadu.

Další pokračování televizní show Móda s Terezou Vu představí práci modistky Jolany Kotábové, která vytváří klobouky na různé události, od sezonního nošení až po svatby a dostihy. "Kreslení nebo náčrty u mě nefungují. Nejvíc nápadů mám při nákupu materiálu, ten mě inspiruje. Dovezu si jej, rozložím a pak to nemá konce," představí svou tvorbu Kotábová. 

Michaela Křivánková se modelingu věnuje od 70. let a právě na ní stylista Honza Pokorný ukáže, jak skloubit nové trendy s grácií. "Můj styl se v průběhu let měnil, člověk má tendenci jít s dobou, ale v podstatě jsem zůstávala u klasiky," prozradila manekýna. 

Ta se ukáže například v negližé sukni v kombinaci s pleteninami, které jsou aktuálně v kurzu. "Pro mě je to důkaz, že i žena ve zralém věku může nosit čerstvé trendy. Jen si musí vybírat ty, které jí sedí a sluší. Na starších ženách mám také rád výraznou bižuterii, protože si myslím, že jejich tvář krásně rozsvítí," popíše Pokorný, jenž navíc poradí, jakých pokladů po babičce a dědečkovi se v žádném případě nezbavovat. 

reklama
reklama
reklama