reklama
 

Hlasujte pro nejkrásnější českou módu, šperky, doplňky!

Vyberte ty nejkrásnější z českých, designových šperků, kabelek, módy a dalších parádiček, a v neděli si je přijďte prohlédnout i koupit. Žena.cz vás zve na akci Grace'n'Glamour.

Foto: Profimedia.cz

Žena.cz uvádí Grace'n'Glamour - luxusní módní událost v Praze. Uskuteční se zde prodejní prezentace oděvů, šperků a doplňků, zaměřená na úspěšné sebevědomé ženy. A vy teď můžete vybrat ty NEJ kousky!

 Grace'n'Glamour představuje na poli módy a designu kontrast k již zavedeným akcím. Své modely a doplňky představí známí a talentovaní návrháři a designéři, kteří svoji tvorbu budují na vysoké kvalitě materiálu, precizním zpracování a dokonalosti v detailech. Zaměřují se na ženy, které módu vnímají jako skvělou možnost k dotváření vlastní osobitosti a kterým drahé kolekce známých módních značek představu o vlastním stylu zcela nesplňují.

Je to na vás! Která kabelka, móda či šperk budou ty nej? HLASUJTE!

Rozhodněte v našem hlasování, který model se vám líbí nejvíce! Podpořte mladé umělce a dejte jim svůj hlas!?

Vítěze originální české designové módy můžete VYBERTE ZDE!


Pro ty nejlkrásnější designové šperky můžete HLASOVAT ZDE!


Milujete různé módní doplňky? Stačí kliknout a VYBRAT TEN NEJ!


Kdy a kam? Přijďte!

Mimořádnost akce umocní výjimečné prostory luxusního hotelu Mandarin Oriental Prague na Malé Straně, v neděli 20. května 2012 do . V hotelu, stojícím na místě bývalého kláštera ze 14. století, se prvotřídní současný design hladce snoubí s původními architektonickými prvky. Zahrada, ukrytá uvnitř hotelového komplexu, poskytne mezi prohlídkami jednotlivých prezentací možnost příjemného odpočinku.

Doba konání akce 11.00 - 21.00, vstupné včetně tomboly je 150 Kč.

Více se dozvíte na facebookovských stránkách, zde.

Těšíme se na vás, vaše redakce!

Pomsta odhozené manželky. Dianne se po rozvodu kvůli mladší milence náramně baví | Video: Instagram/Dianne Laurance
reklama
reklama
reklama