reklama

Hlasujte pro nejkrásnější českou módu, šperky, doplňky!

Vyberte ty nejkrásnější z českých, designových šperků, kabelek, módy a dalších parádiček, a v neděli si je přijďte prohlédnout i koupit. Žena.cz vás zve na akci Grace'n'Glamour.

Foto: Profimedia.cz

Žena.cz uvádí Grace'n'Glamour - luxusní módní událost v Praze. Uskuteční se zde prodejní prezentace oděvů, šperků a doplňků, zaměřená na úspěšné sebevědomé ženy. A vy teď můžete vybrat ty NEJ kousky!

 Grace'n'Glamour představuje na poli módy a designu kontrast k již zavedeným akcím. Své modely a doplňky představí známí a talentovaní návrháři a designéři, kteří svoji tvorbu budují na vysoké kvalitě materiálu, precizním zpracování a dokonalosti v detailech. Zaměřují se na ženy, které módu vnímají jako skvělou možnost k dotváření vlastní osobitosti a kterým drahé kolekce známých módních značek představu o vlastním stylu zcela nesplňují.

Je to na vás! Která kabelka, móda či šperk budou ty nej? HLASUJTE!

Rozhodněte v našem hlasování, který model se vám líbí nejvíce! Podpořte mladé umělce a dejte jim svůj hlas!?

Vítěze originální české designové módy můžete VYBERTE ZDE!


Pro ty nejlkrásnější designové šperky můžete HLASOVAT ZDE!


Milujete různé módní doplňky? Stačí kliknout a VYBRAT TEN NEJ!


Kdy a kam? Přijďte!

Mimořádnost akce umocní výjimečné prostory luxusního hotelu Mandarin Oriental Prague na Malé Straně, v neděli 20. května 2012 do . V hotelu, stojícím na místě bývalého kláštera ze 14. století, se prvotřídní současný design hladce snoubí s původními architektonickými prvky. Zahrada, ukrytá uvnitř hotelového komplexu, poskytne mezi prohlídkami jednotlivých prezentací možnost příjemného odpočinku.

Doba konání akce 11.00 - 21.00, vstupné včetně tomboly je 150 Kč.

Více se dozvíte na facebookovských stránkách, zde.

Těšíme se na vás, vaše redakce!

Hospoda v Obecním domě bere dech. Prozkoumejte další "neznámé" části ikonické stavby | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama