reklama

Proměny Aňi Geislerové: Zrzka módní ikonou!

Premiéra filmu Jánošík - Aňa Geislerová Prohlédnout galerii
Premiéra filmu Jánošík - Aňa Geislerová | Foto: Jiří Herman/www.hermina.cz

Slavnou českou herečku Annu Geislerovou opravdu není třeba představovat. Drobnou zrzku, s pomněnkovýma očima a sebevědomým výrazem si diváci oblíbili už v psychologickém dramatu Requiem pro panenku v roce 1991.

Dost bylo platinových blondýnek s dokonalým poprsím. Do módy díky Aně přišla přirozenost a hlavně pihy, na které je jejich majitelka náležitě pyšná. Dříve možná vady na kráse, se teď stávají předností a skvělým módním doplňkem.

A tuhle originalitu přenesla Aňa i do svého šatníku. Jemné líčení, výrazně ohnivé vlasy a módní trendy outfity, které zdůrazňují její dokonalou postavu.

Svůj cit pro módu herečka dokázala už mnohokrát. Dokonce navázala spolupráci s módním domem Pietro Filipi, pro který navrhla vlastní kolekci oblečení.

Nečekejte ale extravagantní a nenositelné modely, které se hodí jen na přehlídková mola. Aňa do modelů promítla svůj osobitý vkus a praktičnost. A právě díky tomu se každá žena může cítit jako hvězda!

Anna Geislerová vždy překvapí něčím neotřelým. Pamatujete si ale na začátky téhle herečky? Podívejte se do naší galerie a nechte se inspirovat!

reklama
reklama
reklama