reklama

Festival ve Varech řeší jediné: Kde je Jitka Čvančarová a vzbudí rozruch novou róbou?

Herečka Jitka Čvančarová se stala svými módními kreacemi na zahájení karlovarského filmového festivalu královnou červeného koberce. Jenže letos vůbec nedorazila.

Herečka Jitka Čvančarová. Prohlédnout grafiku
Herečka Jitka Čvančarová. | Foto: Lukáš Bíba

Jitka Čvančarová na sebe umí upozornit. Na karlovarský festival už v minulosti vynesla průsvitné šaty návrhářky Zdeňky Imreczeové, v nichž ukázala svou podprsenku, upoutala pozornost celého Česka přeplněným dekoltem v šatech Natali Ruden a loni se objevila v doslova nepřehlédnutelném modelu od slovenského návrháře Borise Hanečky.

Všichni proto se zatajeným dechem očekávali, co si letos vezme na sebe. Herečka ale nakonec do Varů vůbec nepřijela. "Už jsme se s manželem Jirkovi Bartoškovi omlouvali. Moc mu děkujeme za pozvání, letos nám to ale na 80 procent nevyjde," řekla Blesku s tím, že má moc práce a zkoušení. "Příště určitě zase rádi přijedeme a já zase moc ráda vzbudím rozruch nějakou tou svou róbou," dodala.

Připomeňte si v galerii její nejodvážnější módní kreace. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama