reklama
 

Bohémské looky celebrit: Jak se oblékly známé osobnosti na festival Coachella

Hudební festival Coachella je známý svou bohémsky laděnou módou. Pokud vás tento styl baví, nechte se inspirovat tím, v čem vyrazily celebrity.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia

Coachella je hudební festival v Kalifornii, který se koná pravidelně v dubnu už od roku 1999. Jedná se o dva víkendy (respektive pátek až neděle) a letošní ročník započal 12. dubna.

Coachella má své kořeny v hudbě, ale za poslední roky se tento záběr trochu více rozrostl. Krom hudebních vystoupení na pěti různých jevištích zde najdete taky umělecké instalace. Festival si nenechají ujít celebrity jako například Kendall Jenner, Gigi Hadid nebo Leonardo DiCaprio, kteří se sem vracejí skoro každý rok. 

Za lístky si připlatíte. Vstup na tři dny jste mohli letos koupit okolo 10 000 Kč. To nezahrnuje ubytování, takže celková cena se může vyšplhat ještě docela nahoru.

Z Coachelly se za tu dobu stal i takový menší hub pro bohémsky inspirovanou módu. Uvidíte zde plno barev, třásní, třpytivých outfitů, průhledných látek a i pár šíleností. Ale to je to, co dělá festival festivalem. 

Podívejte se do grafiky, v čem letos slavné tváře na festival vyrazily.

Mohlo by vás zajímat

reklama
reklama