reklama

Lampa na hlavě a šaty, které nejsou vidět. Co přinesl milánský týden módy

Milán nabízí návštěvníkům a návštěvnicím nejen úžasné katedrály a umělecká díla malovaná starými mistry, ale i pohled do budoucnosti módy prostřednictvím nejznámějších italských módních domů. Gucci se ve městě v rámci týdne módy ukázal po dvou letech, Matthieu Blazy odhalil novou vizi značky Bottega Veneta a Giorgio Armani jako jediný vzdal hold Ukrajině tím, že se přehlídka konala bez hudby.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Důležité události módního průmyslu - zahraniční fashion week - jsou za námi a opět nezklamaly. Velká čtyřka, která se skládá z Milána, Londýna, Paříže a New Yorku, předvedla modely pro podzim a zimu, které budete nutně potřebovat do svých šatníků. 

Milán je celosvětově uznávaný jako jedno z nejdůležitějších módních center celého světa. S předními módními domy, jako jsou Prada, Miu Miu a Fendi, město dosáhlo nepřekonatelného postavení, které si udrželo i na letošním týdnu módy.

Přestože módní přehlídky v italském městě už skončily, mluví se o nich dodnes. Módní dům Gucci předvedl originální spolupráci se sportovní značkou Adidas, Versace oblékl modelky do klasických bílých tílek a průhledné látky a Prada vsadila na svrchní oděvy, jež zdůrazňovaly asertivní poselství. 

Podívejte se do galerie na módní domy a značky, které svou kolekcí na milánském týdnu módy zazářily.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama