reklama

Dyzajn Márket: Prodejní výstava výjimečného designu

9. Prodejní výstava autorské tvorby „Dyzajn Márket" proběhne v sobotu 23. 6. 2012 od 10:00 do 20:00 na piazzetě Národního divadla jako zahajovací projekt festivalu Fiesta (Nová Scéna) a jako součást hudebního festivalu United Islands České spořitelny

Foto: Žena

9. Prodejní výstava autorské tvorby „Dyzajn Márket" proběhne v sobotu 23. 6. 2012 od 10:00 do 20:00 na piazzetě Národního divadla jako zahajovací projekt festivalu Fiesta (Nová Scéna) a jako součást hudebního festivalu United Islands České spořitelny.

Umění, šperky, móda, doplňky, cenově dostupný design, kultura, muzika, dobré jídlo, pohodová atmosféra, přátelské prostředí, … to vše je Dyzajn Márket. Již počtvrté se na piazzetě Národního Divadla představí více než 70 českých a slovenských designérů. Na této akci můžete potkat mnoho zajímavých tvůrců, muzikantů a návštěvníků. Součástí bude módní přehlídka.

Proč vznikl Dyzajn márket?

"Tento projekt je moje srdcová záležitost. Vždy mne zajímalo tvoření i organizovaní akcí. Dyzajn márket pro mne snoubí obojí. Akci pořádám již druhým rokem, navíc zde mohu prezentovat nejen svoji tvorbu, ale i výrobky jiných designérů, které nejen já považuji za kvalitní a vkusné. Samotná myšlenka prodejní výstavy Dyzajn márket je cenově dostupný design pro každého, s kulturním programem a vstupem zdarma." říká organizátorka Terezie Tunková, která tvoří origami šperky pod značkou Atelier MATE.

Sobotní odpoledne zpříjemní kapely z repertoáru United Islands České spořitelny, neboť přímo na piazzetě bude jedno z pódií festivalu „New stage". O občerstvení se postará několik zajímavých stánečků s dobrotami, kavárna Jericho a NONA. V případě nepříznivého počasí, se bude akce konat na stejném místě, ale pod pilíři Nové scény, které vytváří přirozené zastřešení.

Místo: piazzeta Národního divadla (prostranství mezi budovami ND), Národní, Praha 1
Datum: 23. 6. 2012
Čas: 10:00 - 20:00

Program:

  • 10:00 - začátek akce
  • 13:00-14:00 - módní přehlídka + DJ Martin Mikuláš
  • 15:30-16:10 - Eliška Ptáčková (United Islands České spořitelny)
  • 16:20-17:00 - Kieslovski (United Islands České spořitelny)
  • 18:30-19:10 - Alasdair Bouch (United Islands České spořitelny)
  • 19:20-20:00 - TRAVIS O'NEILL AND HIS CARDINAL SINS (United Islands České spořitelny)
  • 20:00 - konec akce
Video: Ve vedru čekají i dvě hodiny. "Vyplatí se mi to," říkají návštěvníci Primarku | Video: Kristýna Pružinová
reklama
reklama
reklama