reklama

Dopřejte svým vlasům to nejlepší. Objevte vědu o kráse!

Nejste spokojeni s kvalitou svých vlasů? Připadají vám zplihlé, bez života, lesku a vitality? Potom by vás mohl zajímat tip na speciální léčebnou kůru Harologi.

Foto: studio Papilon

Nejste spokojeni s kvalitou svých vlasů? Připadají vám zplihlé, bez života, lesku a vitality? Potom by vás mohl zajímat tip na speciální léčebnou kůru Harologi, kterou u nás nově nabízí pražské studio Papilon. Díky portálu Žena.cz budete moci navíc toto novinku vyzkoušet za zvýhodněných podmínek.

Nová vlasová služba, která se k nám dostává ze Švédska, představuje doslova revoluci v péči o vaše vlasy. Zahrnuje totiž digitální analýzu, individuální poradenství a dokonce i míchaní vlasových přípravků přímo na míru každému zákazníkovi.

Kdo je to Harolog?

Vaše vlasy jsou něco osobního. Ve skutečnosti jsou tak individuální jako otisky vašich prstů. A harologové, tedy speciálně vyškolení kadeřníci, to vědí. Absolvovali odborné kurzy, a získali tak znalosti, jak pečovat o vaše vlasy a vlasovou pokožku. A také jak je léčit.

Nabízí vám profesionální odbornou radu a péči na míru na základě vlasového testu a analýzy vlasové pokožky. Do přípravků, které si zakoupíte domů, vám tito odborníci mohou přimíchat doplňkové látky a esenciální exotické extrakty, které zesílí jejich působení a vašim vlasům dodají požadovaný individuální účinek. Takovou exkluzivní službu vám může poskytnout pouze vyškolený stylista - harolog.

Co je to hair tester?

V rámci komplexního přístupu, kterým je metoda Harologi unikátní, prochází vaše vlasy také digitální diagnostikou na tzv. hairtesteru. Ten analyzuje jejich pevnost a pružnost a stanoví, jestli jsou vlasy hydrofilní (FIL), tedy takové, které potřebují posílit vnitřní strukturu, nebo naopak hydrofobní (FOB), což znamená, že si vyžadují hydrataci.

Podle naměřené číselné škály vám jsou při diagnostice doporučeny produkty a přídavné látky vhodné pro zkvalitnění vlasů.


Kde můžete zažít speciální kůru Harologi?

Pražský salon Papilon jako pilotní projekt nového statusu
L´Oreal Professionel Hair Expert Salon nabízí profesionální kadeřnické služby, které v kombinaci se službou Harologi dávají péči o vaše vlasy zcela nový rozměr. Vlasy se mění, jejich přirozená krása vyniká, jsou přirozeně lesklé - a to vše pomocí přípravků na přírodní bázi bez silikonů a s důrazem na ochranu životního prostředí.

Salon Papilon nabízí vedle kadeřnických také kosmetické služby (trvalá epilace e-light, kavitace, radiofrekvence), služby solar studia (profesionální vertikální a horizontální solária), wellness služby nebo dietologické a výživové poradenství.

Akce pro čtenářky portálu Žena.cz

Pro čtenářky a čtenáře portálu Žena.cz je zde připravena speciální nabídka paketu Harologi v dárkovém balení za akční ceny! Stačí pouze na recepci studia Papilon předložit kód platný pro danou službu:

1. HAROLOGI DTH + mytí FIL/FOB + foukaná komplet + styling = cena 599,- Kč (slevový kód: DHT1)

2. HAROLOGI DHT + mytí FIL/FOB + kreativní střih + foukaná + styling = cena 799,- Kč (slevový kód: DHT2)

3. HAROLOGI DHT + bod 1 + namíchání šamponu FIL/FOB 230 ml = cena 799,- Kč (slevový kód: DHT3)

4. HAROLOGI DHT + bod 2 + namíchání šamponu FIL/FOB 230 ml = cena 999,- Kč (slevový kód: DHT4)

Více o nabízených službách zjistíte na webu studiopapilon.cz.MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Hledám pořádného chlapa, ne holčičku. Existuje vůbec?

Nejstarší modelky světa: Sexy i v 80 letech

10 největších módních chyb mužů. Děláte je taky?


Pras*ků je pořád dost. Ze znásilnění si srandu udělat neumím, říká scenáristka Zemen | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama