reklama

Vévodkyně Kate na cestě po vlasti inspirovala svými kabáty. V čem jsou výjimečné?

Tři dny cestovali ve vlaku vévoda a vévodkyně z Cambridge po své vlasti, aby poděkovali všem zdravotníkům, kteří bojují s pandemií.

Prohlédnout grafiku
Foto: Reuters

Alexander McQueen a Catherine Walkerová. Hlavně tato jména stojí za obdivovanými svrchníky vévodkyně z Cambridge. Ta se je nebojí nosit pořád dokola, čímž je sympatická nám, obyčejným smrtelníkům.

Královna Alžběta II. může být na manželku svého vnuka Williama pyšná. Catherine, rozená Middletonová, totiž přesně pochopila, jak do této složité aristokratické rodiny zapadnout. Její šatník to prozrazuje beze slov. Kupříkladu na tomto vlakovém turné si Kate vzala kabáty barevné, které rozjasnily jinak šedivé prosincové dny. Stejně jako sama královna nosí převážně modely jen výrazných odstínů, aby ji poddaní mohli okamžitě rozeznat v davu. Zároveň se jednalo o oblečení, které vévodkyně už dávno vlastní. Chybět nemohla z epidemiologických důvodů samozřejmě ani rouška, která celkový styling doplňovala.

Prohlédněte si naší galerii, kde najdete nejen kabáty Kate, ale také tipy, kde seženete podobně stylové.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama