reklama

Buďte stylové jako slovenská prezidentka. Návrhářka šije módní roušky z krajek

Návrhářka svatebních šatů Katie May představila nové módní roušky z luxusních materiálů. Stylový doplněk lze pořídit od 25 dolarů (v přepočtu zhruba 650 korun). Pokud vás tedy zaujala ústenka slovenské prezidentky Zuzany Čaputové, můžete se inspirovat i návrhy kalifornské designérky.

Módní roušky od Katie Mayové. Prohlédnout grafiku
Módní roušky od Katie Mayové. | Foto: Profimedia.cz

Koncem března obletěla zahraniční média fotka slovenské prezidentky Zuzany Čaputové, která ladně sladila při jmenování nové vlády roušku s modelem od návrhářky Jany Kuzmové. Její elegance si všimly i zahraniční deníky, napsal o ní například web Huffington Post.

Na novou úroveň teď povznesla ochranné ústenky módní návrhářka Katie May, která se specializuje na svatby a společenské akce. Kvůli pandemii nového koronaviru ale místo svatebních šatů a večerních rób začala šít módní roušky z krajek a flitrů. Vše vyrábí ručně a prodává je od 25 dolarů za kus.

Mayová za každou prodanou roušku věnuje další tři speciální ústenky pro okresní policejní sbor v Orange County.

Ochranné módní masky vyrábí z kvalitních materiálů a šijí je bývalí zaměstnanci Mayové, kterým již návrhářka nebyla schopná dávat výplatu, protože jí kvůli koronaviru klesly zakázky. Ženy tak platí externě a mohou si aspoň přivydělat.

Podívejte se do galerie, jak vypadají módní roušky z krajek a flitrů.

reklama
reklama