reklama

"Vepředu byznys, vzadu párty". Peklo jménem mullet je zpět, hvězdy teď nosí shullet

Vysmívaný účes mullet má velkou konkurenci. Novinka nazývaná shullet bude největším vlasovým trendem léta. Odhodlejte se k radikální změně vlasů i vy.

Prohlédnout grafiku
Foto: @ursulolita, @leighannepinnock, @rowanblanchard

Kadeřnické salony se znovu otevřely a ženy do nich chodí s netradiční prosbou - vlasy chtějí mít trochu dlouhé, ale ne zase moc. A taky střapaté a sestříhané.

Kadeřnické faux pas mullet je zpět, v novější a elegantnější verzi bez ostrých rozdílů v délce. Mullet byl oblíbený zejména v 80. a 90. letech, jedni z prvních průkopníků účesu byli David Bowie a Paul McCartney. U nás ho proslavil hokejista Jaromír Jágr.

Modernější variace stylu česky známého jako "vepředu byznys, vzadu párty", shullet, je ve skutečnosti krátký mullet. Tzv. vlčí účes vyžaduje promyšlenější a vrstevnatější stříhání, vlasy by měly vypadat skákavě, jako by se chvěly. 

Úspěšnějšího křížence mulleta lidé pečlivě vyhledávali nejen na Instagramu, ale i Pinterestu. V dubnu počet vyhledávání "wolf cut hair women" vzrostl o 75 procent, pojem "wolf cut girl women" pak rovnou o 145 procent.

Podívejte se, jak shullet sluší hollywoodským hvězdám…

reklama
reklama