reklama

Co si obléct, když vás nebaví nic, co máte v šatníku

Někdy nás přepadne otravný pocit, že se nám nelíbí žádný kousek, co máme ve skříni. Přesně pro takové dny je následující módní návod.

Foto: Instagram

V tom, co máme na sobě, se musíme cítit dobře. I sebekrásnější nebo stylovější outfit vám bude k ničemu, když si v něm budete připadat moc hubení, tlustí, nervózně si budete upravovat padající ramínko nebo vyhrnující se lem sukně.

Každý ale zná "den blbec", kdy vstanete levou nohou z postele a už se nepříjemný pocit veze na vašich zádech až do večera. V následujících módních kombinacích si ale můžete připadat dobře navzdory okolnostem, věku, postavě i fashion výstřelkům. 

Ve skříni má kousky jako džíny, lodičky, sako, pruhované tričko, overal či tenisky už skoro každá. Pokud vám některá záležitost chybí a váháte, zda vyrazit na nákupy, pak vám je můžeme vřele doporučit. Jedná se totiž o nadčasové oblečení, které můžete kombinovat napříč sezonami i nestálými módními trendy.

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama