reklama

Co muži nosí pod kalhotami nejčastěji?

Jaké spodní prádlo muži kupují nejčastěji? Trenárky, boxerky nebo snad tanga? Víme to!

sexy muž
sexy muž | Foto: thinkstockphotos.com

Jaké spodní prádlo muži kupují nejčastěji? Trenýrky, boxerky, slipy nebo snad tanga? Záleží jim na materiálu a ceně, nebo kupují ty nejlevnější "spodky", jen aby mě měli klid? Víme to!

Přinášíme vám žebříček nejoblíbenějšího pánského spodního prádla podle internetového portálu Heureka.

Bavlněné boxerky vedou

První místo v žebříčku obsadily boxerky Carllos 008. Svým sportovním stylem jsou ideální pro aktivní muže. Boxerky jsou podle popisu výrobce komfortním modelem s plochými švy přiléhající k tělu. Složení: 92procentí bavlna, osmiprocentní lycra. Ke koupi jsou za 140 korun v bílé, zelené nebo oranžové barvě.

Sexy krátké boxerky

Boxerky BX Shortbox, které jsou na druhém místě, mají atraktivní design díky kratší nohavičkám, v nichž vynikne mužova chlouba. Toto komfortní prádlo na každodenní nošení je vyrobeno z bavlny bezešvou technologií seamless. Mají skvěle sedět na těle a odvádět pot, což páni zejména v létě jistě ocení. Boxerky jsou antialergické a z 86 procent vyrobené z bavlny. Koupíte je od 185 korun v bílé, šedé, černé nebo zelené barvě.

Boxerky s ptákem jsou hit

Na čtvrtém místě jsou černé boxerky Cornett Set me free s veselým obrázkem papouška uprostřed. Stylové boxerky jsou vyrobeny z prvotřídní bavlny s přídavkem elastanu. Mají jemnou plochou gumu v pase, prostorný klín, ploché švy, nohavice neškrtí a jemně obepínají tělo. Ceny začínají na 170 korunách.

Tango-slipy? Puma!

Do top desítky se dostaly pouze jediné slipy - a to Sesto senso od značky Puma, které jsou na šestém místě. Jedná se spíš o tango-slipy. Jsou sportovního střihu a hodí se pro aktivní muže. Anatomické střihy mají garantovat skutečný komfort a přidaná lycra zvyšovat měkkost a trvanlivost bavlny. Tango-slipy znamená, že jde o kombinaci klasických tang se širokou gumou, které ovšem mají zadek stejný jako slipy. Stojí sto korun a seženete je v černé, šedé, modré a bílé barvě.

Zbývající místa top desítky obsadily boxerky. Trenýrky jsou až na 23. místě.

Bezdětná: Neplodnost je tabu, těžko hledáte pochopení. Měla jsem deprese i bolesti | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama