reklama

Zpěvačka Christina Aguilera představila novou módní kolekci pro LGBTQ+ fanoušky

V roce 2019 zpěvačka Christina Aguilera řekla, že to byli právě její LGBTQ+ tanečníci a ostatní umělci, kteří jí pomohli v nejtemnějších momentech života. Minulý víkend na Instagramu představila novou módní kolekci, kterou vytvořila ve spolupráci s organizacemi, jež podporují trans komunitu.

Foto: Shutterstock

Zpěvačka Christina Aguilera představila novou módní kolekci Pride pro LGBTQ+ fanoušky. 

"Jsem velmi nadšená, že můžu představit novou kolekci Pride a podporovat organizace @transtechsocial a @translashmedia, které dělají důležitou práci pro svou komunitu," napsala o minulém víkendu na svém instagramovém účtu čtyřicetiletá zpěvačka. 

Nová módní kolekce Pride vznikla ve spolupráci s organizací TransTech Social Enterprises, která transgender lidem pomáhá s pracovním tréninkem a s uplatněním v technologickém prostředí. Druhou neziskovou organizací je TransLash Media, která vysílá podcasty s různými příběhy trans lidí. 

Kolekce dostupná na zpěvaččiných webových stránkách není určená konkrétnímu pohlaví a zahrnuje roušku, kalhotky/slipy, tílko a mikinu, na které je tvář Aguilery. Zpěvačka je dlouhodobou podporovatelkou LGBTQ+ komunity. V roce 2019 řekla: "Mí přátelé, kteří jsou queer, mají velmi klidnou a nepředstavitelnou sílu. Velké díky patří mým tanečníkům i ostatním umělcům, kteří mi pomohli v nejtemnějších časech mého života."

Schwarzenegger překvapil skvělou formou. V 73 letech posiluje a tasí meč jako zamlada | Video: Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama