reklama

Chcete nakupovat módu se slevou? Našli jsme skvělý trik

Nyní můžete vydělávat jen tím, že se vyfotíte ve vašem novém oblečení...

Foto: Isifa/Thinkstock

Také milujete ten pocit, kdy si z obchodu v taštičce odnášíte nový kousek oblečení nebo nějaký doplněk, a víte, že minimálně do večera díky tomuhle nákupu budete mít lepší náladu? Jenže ne vždycky na takové potěšení máme peníze. Teď je tu ale zajímavý způsob, jak se módou těšit a ještě díky tomu získat slevu na nákupy.

Ve skutečnosti za tím stojí pouhá aplikace, kterou si stáhnete do chytrého telefonu. Jmenuje se Style InCities a funguje vlastně trochu podobně jako Instagram. Je vystavená především na fotkách uživatelů, ovšem má i jistou přidanou hodnotu a tou jsou právě finanční odměny.

Co máte dnes na sobě?

Vyfotíte se v outfitu, který jste si právě pořídila, anebo třeba jen v tom, který si zrovna zkoušíte v kabince, ale kupovat si ho nebudete. Fotku nahrajete, můžete ji různě upravit a "prohnat" filtrem, a zveřejníte. Takový příspěvek může být odměněn hned dvěma způsoby.

Prvním je takzvaný CashBack z nákupu a platí v případě, že jste si skutečně nějaký módní kousek pořídila. Čím více máte takzvaných followerů, tím vyšší částku z provedeného nákupu dostanete zpět. Každý obchod to má nastavené trošku jinak, ale veškeré informace se vždy zobrazí přímo v grafice v telefonu.

Čtěte také: Módní nezbytnosti na pláž: Tady je povoleno vše

Druhým způsobem je odměna za fotku, což je možnost získat nějaké peníze právě jen za vyfocení v prodejně s vybraným hadříkem či doplňkem, který ale nemusíte nutně kupovat. V obou případech pak platí, že pokud fotku zároveň nahrajete i na Instagram, odměna se zvyšuje.

Odměnu získáte přímo z aplikace formou kreditu, který si můžete nechat zaslat na účet, nebo ho uplatnit třeba v jedné z kaváren, jejichž seznam najdete v aplikaci a který je stále aktualizován.

Děláte (placenou) reklamu

Jinými slovy děláte reklamu různým značkám a obchodům, ale ty jsou nyní ochotné vás za to odměnit. Když uvážíte, že spousta lidí dělá takovou reklamu každý den a zcela bezplatně, vyjde vám, že je to opravdu velmi příjemná aplikace.

Součástí aplikace je samozřejmě možnost prohlížet a hodnotit fotky jiných uživatelů, což je skvělá módní inspirace, a navíc se díky tomu dozvíte, co je v jakém obchodě nového, nebo jestli vaše oblíbená značka už nabízí novou kolekci.

Jedinou, i když celkem podstatnou nevýhodou je, že s aplikací zatím nespolupracuje úplně každý obchod, na který narazíte. Odměnu však rozhodně dostanete třeba od obchodů Pepe Jeans v Praze na Černém mostě nebo v Pasáži Myslbek, na projektu se podílí také prodejna Super Kecky ve Spálené ulici, Roosevelt Fashion Store v Českých Budějovicích, nebo také e-shop Trenýrkárna.cz.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Princ George v Crocsech: Udělá z nich módní obuv?

Největší letní trend? Sandály v gladiátorském stylu

Co o vás prozradí vaše oblíbené džíny?

V polské televizi podpořila LGBT: Nečekala jsem, že by to někoho mohlo stát místo | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama