reklama

Celebrity v civilu: Stylové, i když jdou na nákup. Učte se

Prohlédnout galerii
Foto: Profimedia.cz

Když chce člověk vypadat stylově, nepotřebuje k tomu hromadu peněz, a nepotřebuje ani extravagantní modely nebo barvy. Někdy je to spíš naopak. 

Mnohem lépe budete vypadat v obyčejných džínách nebo černém kabátu než v pestrobarevné bundě, která se ale hodí spíš na lyžování, případně v péřovce či kabátu, jehož vzor je tak divoký, že ani nejlepší stylista nemá šanci jej s něčím rozumně zkombinovat.

Kde ale hledat inspiraci? Od koho se učit? U celebrit, protože drtivá většina z nich minimálně během své práce spolupracuje s odborníky na módu, a tak od nich leccos pochytí. 

Je nám však jasné, že fotky z červeného koberce jsou v takovém případě k ničemu. Vždyť jak často si oblékáme večerní šaty, a natož róby od věhlasných návrhářů. Mnohem více potřebujeme poradit s každodenním stylem.

A tak jsme se rozhodli vám ukázat, jak vypadají slavní v civilu. Většinou volí velmi jednoduchou a decentní módu, která ale nadělá víc parády než přílišná kreativita. Ovšem pozor - neplést si jednoduchost s nudou! Hladký jednobarevný oversized kabát je jednoduchý, zatímco prošívaná zimní bunda je nuda. A mimochodem, všimněte si, že slavní vypadají dobře, i když třeba jen jedou z natáčení nebo nakupují. Nedá to moc práce, tak proč ne?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Jarní kolekce jsou tu: 6 trendů, které stojí za nákup

Profesionální model: Ideální ženská krása mě nudí

Sexy vlny bez kulmy i natáček: Stačí šátek nebo čelenka

reklama
reklama
reklama