reklama

Co si oblékly celebrity na American Music Awards? Přehlídka extravagance a kýčů

Kostýmy, určené pro slavné a talentované, kteří se dostaví na výroční předávání amerických hudebních cen, se už tradičně nemohou nést v duchu střídmosti. Tato událost je výraznými, hranu běžné nositelnosti překračujícími modely, proslulá. Co si slavní oblékli letos? Zastoupeny byly róby těch nejznámějších módních domů: od Versaceho po Dior.

Foto: Profimedia.cz

Kdo zazářil nejvíc? Pokud to budeme měřit úspěchem, pak zpěvačka Taylor Swift, která si domů odnesla šest sošek. Ale pozornost nejvíc vzbudil dekolt Seleny Gomez v neonových mini šatech od Versaceho.

Bývalá hvězdička kanálu Disney, která kromě tvorby popových balad prokazuje výrazný herecký talent, odhodila představu o tom, že ukázat můžete jen vršek. Selena Gomez toho odhalila mnohem víc, ale i přesto nepůsobila vulgárně.

Oproti ní Taylor Swift vsadila na dospělejší, vyzrálejší styling, včetně účesu. Kdo by ale měl dostat cenu za nejumělečtější model? Jednoznačně Christina Aguilera, která byla v extravagantním kostýmu od Jean-Paul Gaultiera jen těžko k poznání.

Prohlédněte si outfity celebrit na American Music Awards v naší galerii.

reklama