reklama

Calvin Klein naděluje aneb Nová kolekce šperků

Načerpejte inspiraci na vánoční dárky - prohlédně si naše tipy z nové kolekce šperků a doplňků od Calvina Kleina.

Přinášíme vám zajímavé tipy na dárky z nové kolekce šperků a doplňků značky Calvin Klein.

Šperky

Kreativita a minimalistický, téměř až sochařský styl s dotykem futurismu, to je rukopis šperků i hodinek z kolekce Calvin Klein. Další novinkou módního domu Calvin Klein pro letošní rok je řada ck wish. Důmyslné šperky pro každý den jsou výrazem nadčasového klasicismu. Kolekce zahrnuje náušnice z leštěné nerez oceli, která tvoří atraktivní spojení mezi krátkým řetězem, složeným se střídavě kulaté a oválné vazby - a  vrchním kruhem s vyrytým brandingem. Stojí 1950 korun. V kolekci ck wish také najdete prsten z téhož materiálu a také za 1950 korun.

Náramek

Elegantní náramek je inspirovaný tvary vytvořenými v kontrastu hry světla a stínu. Unikátně navržený propletený tvar tvoří sofistikovaný design série prstenu, náramku, přívěsku a náušnic. Každý šperk je v provedení z nerez oceli, která klade důraz na pevnou, ale přesto jemnou siluetu, v kombinaci s růžovým zlacením. Náramek (viz foto) pořídíte za 3090 Kč.

Hodinky

Kolekce šperků a hodinek z řady ck treasure se nechala inspirovat čistotou pramenité vody tekoucí po povrchu kamene. Hladká, krystalická tvář šperků a hodinek je rozdělena v její polovině buď náramkem z ušlechtilé nerez oceli nebo elegantním koženým řemínkem. Čistá linie švýcarských hodinek ck treasure spojená s moderní extravagancí má vytvářet nový, uvolněně ženský a nadčasově elegantní styl. Hodinky na kůži stojí 8440 korun.

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama