reklama
 

BLOG Ze života ženy: Tři stylové outfity na podzim

Padající žluté listí, nízké ranní teploty, slunné odpoledne na tričko nebo naopak mlha a sychravo, pomalu zkracující se den neznačí nic jiného, než že podzim skutečně dorazil. A s ním i jistá obměna šatníku. Pokud máte již uklizené letní věci a hledáte inspiraci na právě probíhající, výše popsané roční období, pojďte se inspirovat následujícími třemi looky.

Foto: Lenka Wernerová

ELEGANTNĚ SPORTOVNÍ ŠATNÍK

Tento typ outfitu ocení každá žena, která má ráda kombinaci kvalitního oblečení, pohodlného, přesto stylového looku. Jakto? Kabát z Promod je ze 75 % vlny. A jelikož je vlna přírodní materiál, který kromě toho, že vám dlouho vydrží, taky skvěle zahřeje. Pohodlné bílé tenisky vám zase dovolí být na nohou celý den. A stylově ohrnuté džíny pak dají vyniknout vlněným ponožkám v barvě kabátu, které zvýrazní sportovní look celé kombinace, a zároveň vás skvěle ochrání před chladným počasím. Stejně jako šedá čepice. Co se těch týče, upřednostňuji ty bez bambulí, působí totiž dospěleji.

SPORTOVNÍ LOOK

Pokud preferujete look založený na vyloženě sportovních kouscích, leč nechcete ztrácet na stylu, bude pro vás zelená parka to pravé ořechové. V chladnějších dnech se nejlépe kombinuje s vyššími kotníčkovými boty v hnědé barvě a samozřejmě džínami. Co se topu týče, možností je hodně. Od klasického bílého trika, přes zemité barvy, které ladí jak s parkou, tak obuví až třeba po flanelovou košili.

LEŽÉRNÍ STYL

Neznám lepšího období pro nošení svetrů, než je podzim. To je ještě nemusíme pořád schovávat pod kabáty a mohou být krásně vidět. Osobně mám podzim spojený hodně se zemitými barvami, kam rozhodně béžová a odstíny hnědé patří. Pro své neutrální barvy se totiž lehce kombinují a podzimem prostě dýchají už jen ze své podstaty. Velmi jednoduchá je kombinace lehce oversize svetru s džínami a kotníčkovými boty. Čepice je pro mě během podzimu příjemným doplňkem, který je zároveň praktický.

Lenka Wernerová

Lenka Wernerová

Zakladatelka módního a lifestylového blogu Ze Života Ženy (www.zezivotazeny.cz), který začala psát na mateřské. Své příspěvky též zveřejňuje na svém instagramovém účtu. Svými módními outfity, kosmetickými tipy a pozitivním přístupem k životu se snaží inspirovat maminky a všechny ženy,  které v rodinném a pracovním shonu chtějí myslet také samy na sebe. Je milovnicí Coco Chanel a jejího nesmrtelného klasického stylu. Objevujte s ní nadčasové kombinace a kouzlo každého dne, který, jak říká, stojí za to prožít s úsměvem a stylem.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama