reklama

Bez čepice ani ránu: Letos vás je naučíme nosit

Prohlédnout galerii
Foto: Žena

Ať už patříte mezi milovníky čepice, nebo jste je nosila naposledy na prvním stupni základní školy, z těch, které jsme pro vás vybrali, si určitě vyberete. Letos byste se zkrátka neměla halit jen do nudné kapuce, vybavte se pořádným kulichem!

Zapomeňte na všechny předsudky, že vám čepice nesluší, jsou jen pro malé děti, nebo vám pokazí účes. Každý si může vybrat čepici, která jeho vzhled nezkazí, ale naopak vylepší, a také takovou, která vypadá dobře v každém věku.

A jestli raději mrznete, než abyste si rozcuchala vlasy, začněte (i ze zdravotního hlediska) přemýšlet nad změnou účesu. Není nic horšího než žena, kterou rozhodí pár kapek deště, sníh, nebo pokrývka hlavy.

Buď se česejte až po příchodu z práce, nebo si konečně zvykněte na to, že niko není dokonalý, a tak nemůže pořád vypadat jako z reklamy na lak na vlasy. Mimochodem, zlakované vlasy, které se ani nepohnou, stejně už dávno nejsou moderní...

A jaké čepice tedy letos letí? Čím šílenější a větší, tím lépe. Sáhněte proto po výrazných barvách, velkých bambulích, nebo rovnou ušankách či starých dobrých beranicích.

Naopak zapomeňte na jednoduché čepice bez jakéhokoli zdobení, nebo snad dokonce čelenky. Místo nich si raději pořiďte mnohem vtipnější, vkusnější a elegantnější klapky na uši.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Získejte šarm a eleganci Francouzek. Rychle a jednoduše

Moderní účesy: Do práce, na ples i na rande

Jak pečovat o pokožku v zimě: Babské rady pro svěžest!

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama