reklama
 

Beata Rajská navrhla a vyrobí limitovanou edici kabelek

Limitovanou edici kabelek navrhne a vyrobí Beata Rajská majitelkám jednotlivých vil Diamantica v pražském Prokopském údolí.

Foto: www.jrd.cz

Dámy, které se stanou novými majitelkami jednotlivých vil Diamantica v pražském Prokopském údolí, současně získají jedinečný módní doplněk - kabelku individuálně navrženou a vyrobenou Beatou Rajskou ke každému z domů.

Projekt sofistikovaného, luxusního bydlení v podobě pěti mimořádných nemovitostí, umístěných v jedinečné lokalitě Prokopského údolí, realizuje developer projektu - společnost JRD. Módní návrhářku Beatu Rajskou okouzlila lokalita, design i splynutí projektu s okolní přírodou a zrodil se nápad, jak propojit výjimečný projekt s designérským "šperkem" nesoucí jedinečný rukopis české módní legendy.

Slavnostní otevření první vily Diamantica

Paní Beata Rajská dále vysvětluje a poodhaluje neobvyklé spojení módy a architektury: "Chtěla jsem vytvořit doplněk ženy, který jí bude připomínat šťastný okamžik, kdy si s partnerem vilu koupili, zabydleli se a strávili v ní první noc. Vznikne tak pouhých pět kabelek, na něž použiji kombinaci hadí a nejjemnější šedé kůže s prošíváním symbolizujícím diamant."

"Kabelky budou vybaveny mnoha funkčními prvky a samozřejmě také jmenovkou paní domu. Protože sdílená radost je radostí dvojnásobnou, velmi se těším na okamžik, kdy budu mít příležitost kabelky osobně předat novým majitelkám." svěřila se paní Beata.

Slavnostní odhalení ručně kresleného návrhu řady kabelek proběhlo v rámci programu setkání developera s potenciálními zájemci o vily Diamantica, které se v minulém týdnu uskutečnilo v Prokopském údolí, přímo na místě realizace projektu.

Zájemci si detailně prohlédli první z pěti staveb, která je momentálně ve fázi finálního dokončování, i pozemky určené pro výstavbu dalších čtyřech vil. Vychutnali si občerstvení a prožili kouzlo genia loci při západu slunce za doprovodu hudby.

Více informací: www.jrd.cz - www.beatarajska.cz - www.vilydiamantica.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

4 způsoby, jak si originálně uvázat šálu nebo šátek

Nejznámější boty světa: Jaký je jejich příběh?

Simona Krainová: Z královny večírků starostlivou mámou

Náprsenka dokonale kopírující každou křivku. Zendaya ohromila na cenách kritiků | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama