reklama

Bachovy květové esence nabízí nyní i parfémy

Bachovy květové esence přichází na trh s novými unisex parfémy Harmonie a Energie. Léčí i krásně voní

Foto: Žena

Bachovy květové esence působí blahodárně na organismus. Originálním dárkem k Vánocům ale nyní může být i nový parfém této francouzské značky - v originále Les Fleures de Bach (česky Bachovy květy). Jedinečnou terapii v bio kvalitě ve formě dvou nových parfémů Harmonie (Présenc) a Energie (Vivacités) můžete pořídit zhruba za tisíc korun za padesátimililitrové balení. Je možné také nejdřívě parfémy otestovat v lékárnách a v prodejnách zdravé výživy.

Présence de Bach je čistě přírodní parfém s dlouhotrvající vůní. Je ručně vyráběn speciálně vyškolenými pracovníky. Parfém má nečekaně zklidňující pocit pro tělo. Díky vůni šípkové růže, borovice, jabloně dodává vnitřní harmonii a relaxující účinky. Druhou novinkou v kategorii parfémů firma představuje značku Vivacités de Parfum. Základem tohoto esenciálního parfému je modřín a hořčice, které posilují pozitivní myšlení. Sílu dodává chrpa, bílý kaštan a olivovník.

Zakladatelem květové terapie je Dr. Bach, londýnský lékař. Hledal a zkoumal sílu rostlin v době, kdy zjistil, že nemoc je projevem negativních emocí. Celková léčba je založená na principu třiceti osmi léčivých esencí z divokých rostlin, stromů a keřů, které člověku pomáhají s psychikou.

Nové parfémy s příměsí léčivých esencí mají pomoci při celkové regeneraci organismu.

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama