reklama
 

6 stylových čerstvých maminek z Instagramu: Rezignace na vzhled není nutná!

Štastná matka znamená spokojené dítě. Představujeme vám zahraniční i české osobnosti na síti, kterým mateřství posunulo cit pro módu na další úroveň.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

S mateřstvím je spojeno mnoho mýtů. Jedním z nich je ten, že na sebe už nikdy nebudete mít čas. To ale rozhodně neplatí, pokud se o dítě bude starat také jeho druhý rodič nebo si můžete dovolit pomoc chůvy nebo ostatních členů rodiny.

Sedět ve vytahaném županu doma nebo jít na hřiště v legínách a upatlaném tričku je někdy nutnost (nemáte-li energii se strojit ani prostředky či kapacitu ostatních, aby vám někdo pomohl), někdy ale jde o zbytečnou rezignaci.

Slavné a stylové ženy mohou mít v něčem jednodušší život než my, obyčejné smrtelnice; ať už se výhoda týká finančních prostředků, nebo možnosti hlídání. Ale většinou je řada našich rozhodnutí otázkou volby a priorit.

Mít šatník složený z jednoduchých nadčasových kousků, kdy vám kombinovat zabere pár minut, nebo si outfity dopředu na týden podle předpovědi počasí naplánovat, není nadlidský výkon. Stejně jako kvalitní střih vlasů, kdy vám úprava nespolkne dopoledne, a jednoduché líčení během pár minut.

Pokud se nechcete líčit a strojit, není to absolutně špatně. Nejde však o součást a důsledek mateřství, ale o jiný hodnotový žebříček.

Podívejte se v naší galerii, jak si se spojením mateřství a móda poradily slavné tváře z Instagramu.

reklama
reklama