reklama

Magnetky na lednici s vlastní fotkou mohou být krásným malým dárkem

Buďte tvůrci dárečků od srdce. Vytvořte třeba již k letošním Vánocům osobní dárky, které příliš nestojí, ale jsou krásné a osobní. Přesně takové, jakými dárky mají být.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: komerční článek

Mnoho lidí si letos o Vánocích řekne, že ubere na množství i ceně dárků. O to náročnější však bude najít ten skutečně osobní dárek. Takovým mohou být fotodárky. Některé však nejsou levné. Nechceme též věnovat třeba již desátý kalendář v pořadí. Zkuste letos malé levné dárky, kterými jsou magnetky na lednici.

Lednice jako galerie

Jak vypadá vaše lednice? Nemyslíme její barvu, velikost ani značku. Co na ni dáváte? V mnoha domácnostech se lednice proměnila doslova na galerii. Zejména v rodinách s malými dětmi se právě na lednici vystavují ta nejpovedenější dílka malých capartů, ale i větších dětí, které bývají na svá díla rovněž náležitě pyšná.

Děti lednici milují i proto, že je to místo, kam se dají dávat magnetky. Děti jich mají spousty. Z magnetických hraček, též coby různých dárečků v podobě turistických suvenýrů. Ještě více budou děti fascinovat magnetky s fotkami rodiny, kamarádů či spolužáků ze školky a ze školy. Nechte jim takové fotky vyrobit a věnujte jim je pod vánoční stromek.

Magnetky s vlastní fotkou jsou dárkem, který rozhodně potěší

Podobné či stejné magnetky věnujte k Vánocům i rodině a kamarádům. Kterou babičku a dědečka by nepotěšila magnetka s fotografií vnoučat? Fotomagnet 10×10 cm je nejoblíbenější formát magnetek na lednici a vyjde vás na pár korun. K dispozici v rámci služby Magnetkyzfotek.cz máte však i větší formáty, též ve tvaru obdélníku.

Ještě originálnější PF

Děláte každý rok rodinnou PF-ku? Udělejte ji letos ještě originálnější. Nechte si ji vyrobit coby magnetku na lednici. Vyfoťte pěknou rodinnou fotografii a přidejte vhodné texty. Toto přání do nového roku budou mít všichni, komu jej věnujete, na očích po celý rok.

"Výbuch" moderátorky v živém vstupu. Opakovaný trapas hosta ji definitivně odboural | Video: Kristýna Pružinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama