reklama

Má nejmladší milenka? Byla starší než mé dítě!

Náš stálý spolupracovník a spisovatel Jan Zlatohlávek, jehož doménou a věčným tématem jsou ženy, bude hostem naší redakce.

Foto: Profimedia.cz

Náš stálý spolupracovník a spisovatel Jan Zlatohlávek, jehož doménou a věčným tématem jsou ženy, byl hostem naší redakce.

Jeho články, v nichž řeší neustálý boj, strasti i slasti soužití s ženami i bez nich, patří mezi nejčtenější. Jeho literární styl, smysl pro ironii, vtipný a trefný popis životních dilemat a paradoxů a velmi osobní, často autobiografické líčení jeho marnosti v hledání žen a ženy s velkým Ž, stejně jako i jeho občasné výhry i neúspěchy tamtéž - to vše vás baví, to vše rádi čtete a v diskusích komentujete.

Nešel byste na kávu, pane Honzo?

I takové e-maily se k nám do redakce dostávají, když píšete naším prostřednictvím Janu Zlatohlávkovi. Čtenářky ho zvou na kávu, na rande, nebo "jen" komentují jeho myšlenkové pochody, potřeby a touhy, názory a soudy o ženách. Čtenáři zase kvitují Honzovu upřímnost, s níž často míří i do vlastních, když se vypisuje z patálií při hledání femme fatale. Ne jinak tomu bylo i v on-line rozhovoru, v němž Honza poctivě odpovídal a odpověděl na drtivou většinu vašich otázek - a že jich bylo!

Namátkou vybíráme:

Jaká byla vaše nejmladší milenka?

Jan Zlatohlávek: Má nejmladší milenka byla o 11 let starší než mé starší dítě. Myslím, že to je ještě v normě. Mám kamaráda, který má některé děti mladší, než vnoučata, tedy jestli mi jako rozumíte...

Co si myslíte o ženě, která pomýšlí na nevěru? Jak najít chlapa, který mi dá to, co doma nemám?

Jan Zlatohlávek: Milá Adélko, nechci, aby to vyznělo nějak káravě, pateticky či výchovně, budu tedy mluvit o sobě. Svoji nevěru, pokud jsem se jí dopustil, jsem ze všeho nejvíc chápal jako facku, kterou dávám sám sobě za to, že jsem si neuměl vybrat tak, abych nevěrnej být nechtěl či nemusel. Raději od té nevěry víc neočekávejte...

Otázka: Mohu se Vás zeptat zda jste opravdu muž?

Jan Zlatohlávek: Snad už několik set magazínových čtenářů mi položilo otázku, zda jsem skutečně muž. Přitom nenosím ani sukni, ani lodičky, ani náušnice, píšu za muže a z pozice muže, vypadám (snad proboha) jako muž, a dokonce spím pouze s ženami. Zajímavé je, že žádného mého knižního čtenáře taková otázka nikdy nenapadla. Knižní čtenáři mne znají více, jistě také proto, že se s nimi občas scházím.

Otázek byly desítky, ptali jste se i na:

  • Jak svádí ženy? A svádí je vůbec?
  • Dokázal by překonat nevěru partnerky?
  • Vydržel by s jednou ženskou po celý život?
  • Jestli Jana Zlatohlávka náhodou nezajímají ženy - na to se ho zeptal Marcel.
  • A je to vůbec chlap?

Všechny položené i zodpovězené otázky najdete níže... Děkujeme za velký zájem a přejeme milé počtení!

Příběhy Jana Zlatohlávka:

Sex s Lenočkou mezi plyšáky - už nikdy více!

Kristýnka měla dokonalé tělíčko. Jen tak trochu pila!

Nejhorší kategorie žen? Vilná astroložka

Sex s robotem? To byl případ Ivany!

Byla úžasná, sexy, nádherná - jen chtěla miliony! 

 

Další příběhy Jana Zlatohlávka najdete ZDE

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama