reklama
 

Lesní Lázně – blahodárný odpočinek, proč ho potřebujeme?

Spojení léčivé síly odpočinku a přírody je cestou k vitalitě a radosti ze života. Rozhodnutí na chvíli vystoupit z každodenního shonu je ale jen na Vás.

Komerční sdělení - Toto je komerční sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Lesní Lázně - Legner Hotel Zvánovice

Při průjezdu lesy na východním okraji Prahy byste snadno mohli přehlédnout místo, kde se na odpočinkové programy a pobyty přímo specializují. Za vzrostlými stromy se skrývá opravdová oáza pohody a klidu - Lesní Lázně.

Jste unaveni, špatně spíte, bolí Vás často hlava a záda? Tyto a další problémy mohou být způsobeny právě nedostatečným odpočinkem. V Lesních Lázních se můžete na chvíli zastavit a znovu načerpat energii, kterou jste ztratili. Síla přírody je důležitou součástí léčebného konceptu Lesních Lázní.  Terapeutickým cílem pobytů je uvolnění psychiky, očištění organismu a znovuzískání síly k aktivnímu přístupu k životu.

Ubytování v Lesních apartmánech

Ubytování v rámci odpočinkových pobytů je připraveno v jednoduše zařízených, ale velmi komfortních Lesních apartmánech. Apartmány jsou zasazeny přímo do klidné přírody, jediné, co uslyšíte,   je zpěv ptáků.

Blahodárné koupele

Levandulová antistresová koupel příjemně uvolní a uklidní. Meduňková koupel zklidní k večernímu spánku. Rašelinová koupel napomůže detoxikaci organizmu…. Pro dokonalý odpočinek můžete relaxovat ve venkovní vířivce obklopeni lesem.

Procedury

Uvolňující masáže bylinnými oleji, rehabilitační masáže nebo masáže spojující ayurvédské umění Východu s uvolňujícími technikami Západu, peelingy nebo sedmikráskové omlazující procedury pro Vaši pleť… to vše a mnohem více je důležitým prvkem odpočinkové terapie.

Pohybové aktivity

Další součástí léčebných procedur jsou pohybové aktivity, ať už se jedná od klimatoterapii Nordic Walking, dechová cvičení nebo například cvičení pro zdravá záda.

Zdravé prostředí

Lesní Lázně jsou sice nedaleko Prahy, ale leží v oblasti  pásu lesů s celoročně nízkým obsahem škodlivin v ovzduší, která  je doporučována nejen pro relaxaci a odpočinek, ale i jako vhodné prostředí pro osoby s dýchacími obtížemi.

Příjemné podněty pro Vaši mysl

V průběhu pobytů máte možnost přijímat jen dobré zprávy. Vypněte telefony, uvolněte se bez sledování stresujících zpráv nebo filmů. Věnujte se jen sami sobě a nechte se hýčkat zkušenými terapeuty Lesních Lázní.

Na webových stránkách www.lesnilazne.cz zjistěte více.

reklama

Komerční tip

reklama