reklama

Změna vzhledu Markéty Stehlíkové: Dala sbohem přísné Karle z Ulice

Herečka Markéta Stehlíková (37) se divákům nejvíce vryla do paměti díky postavě policistky Karly, kterou hraje již několik let v seriálu Ulice. Možná i proto, aby bylo její ztvárnění rázné strážkyně zákona co nejpřesvědčivější, nosila Stehlíková dlouhá léta krátký sestřih, díky kterému měla výraznější rysy. Nyní je však chlapeckému účesu konec a herečka konečně ukázala jemnost.

Markéta Stehlíková (rok 2018)
Markéta Stehlíková (rok 2018) | Foto: Profimedia.cz

Stačila změna účesu a výraznější líčení a z drsné policistky Karly je jemná a krásná žena. Herečka Markéta Stehlíková po letech radikálně změnila image a s kudrlinami jí to podle fanoušků, kteří reagují na její snímky na Instagramu, opravdu sluší.

Kromě toho, že seriálová strážkyně zákona přišla o svůj typicky klučičí sestřih, se její kadeřník, se kterým nafotila i zajímavé snímky s novou vizáží, rozhodl Markéty hřívu pořádně zesvětlit.

"Chtěla jsem změnu. A tak jsme zkusili s mým kadeřníkem Honzou Kořínkem jít trochu jiným směrem než obvykle a vlasy jsme na léto prosvětlili. Musím říct, že se mi ta změna líbí. Možná ani nebudu na podzim přitmavovat, ale naopak ještě zesvětlíme," pověděla hvězda novácké Ulice podle webu Extra.cz.

Stehlíkové tak radikální proměna pomohla k tomu, aby se z rázné a často chladné Karly stala jemná Markéta.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama