reklama

Jak se nalíčit do kanceláře i na večeři: Návod vizážisty Pavla Bauera

Každá žena touží vypadat hezky. Někdy stačí jen málo, pár šikovných triků, správné kosmetické produkty a za chvíli jste úplně někdo jiný.

Prohlédnout grafiku
Foto: Ondřej Košík

Svůj styl nehledám, protože sama dobře vím, co mi sluší a v čem se cítím dobře. Nabídku vyzkoušet si jiný styl líčení a produkty nové kolekce značky Avon jsem ale uvítala. Tím spíš, když jsem se měla svěřit do rukou jednoho z nejlepších českých vizážistů, Pavla Bauera, který s touto značkou dlouhodobě spolupracuje.  

Protože jsem byla zvědavá i na nový Avon Beauty Point, který se nedávno otevřel na Chodově v obchodním centru Westfield, sešli jsme se právě tam. Pokud milujete kosmetiku a rádi objevujete novinky ze světa péče o pleť, líčení a nových vůní, rozhodně si tohle místo nenechte ujít. Těšit se můžete nejen na spoustu kosmetiky, kterou si můžete vyzkoušet a "očuchat", ale jsou tady i moc příjemné vizážistky a asistentky, které jsou připraveny pomoci vám s výběrem těch správných produktů pro vás. A pokud si uděláte čas, můžete se tady i nechat nalíčit.

Jak jsem se líčila já?

Poprosila jsem Pavla, aby mě nalíčil pro běžný den, který trávím v redakci. Často mě ale čekají i různé pracovní večeře nebo společenské akce, na které chodím rovnou z kanceláře. Jsem běžně zvyklá na výraznější styl líčení, takže jsem byla zvědavá na výsledek. Vizážista zvolil jemné přírodní tóny, ve kterých jsem se nakonec cítila opravdu dobře.

Pokud se vám tenhle styl líčení líbí, projděte si v galerii postup krok za krokem.

Připraveno ve spolupráci se společností Avon.

reklama
reklama