reklama
 

Vyzkoušeli jsme: Husté, výrazné a natočené řasy díky laminaci

Naše editorka Adéla Pěničková má sice dlouhé řasy, ale zatoužila po jejich ještě větším zvýraznění. A tak jsem jí doporučila laminování řas. Jaký byl výsledek?

Foto: Thinkstock

Někdo se narodí s krásnými dlouhými a hustými řasami (všimly jste si, že většinou to jsou velmi nespravedlivě muži?). Anebo alespoň tmavými. Ne já. Moje jsou sice možná dlouhé, ale tak světlé a jemné, že si jich ani nevšimnete. Proto je řasenka můj nezbytný pomocník.

V měsících, kdy se nedostanu k moři nebo bazénu, mi můj každodenní ranní a někdy i večerní rituál před zrcadlem, kdy si ze svých řas snažím udělat husté, černé a natočené vějíře absolutní dokonalosti, zas tak nevadí. Ale léto nebo dovolená? To mě práce s kartáčkem vysloveně vytáčí. 

Jako bonus jsem člověk, který i když si udělá make-up, má ho do půl hodiny pryč, protože se tak často dotýkám obličeje, že prostě nemá šanci. Takže když jsem se dozvěděla o The Brow Baru v Týnské ulici, kde vám řasy nejen nabarví, ale i nalaminují a ještě jako bonus upraví obočí, věděla jsem, že je to můj nový svatostánek. 

Co je laminování?

A o co tady jde? Laminovaní řas je třífázový postup, po kterém řasy zůstanou plnější, tmavší a natočené. Nejdříve je nutné vybrat správnou formu, která se naklade na víčko, a následně se nalepí řasa po řase. Je důležité, aby každá řasa byla nalepena samostatně a nedotýkala se ostatních. Potom se nanáší první roztok na řasy, ten otevře strukturu řas. Následně se nanáší druhý roztok, který fixuje řasy v jejich ohnutém tvaru. Třetí roztok naplňuje řasu barvou. Poslední fází je napuštění řas roztokem, který řasu vyživuje. Takhle vám efekt mrkací panenky vydrží až dva měsíce.

Ještě lepší, než jsem čekala

Zážitek byl ještě mnohem lepší, než jsem čekala. A že jsem nečekala málo. Salon v historické části hlavního města je designově zařízený, hraje v něm příjemná hudba a atmosféra je velmi přátelská. Celá procedura laminace a barvení trvá zhruba hodinku, kdy většinu času musíte mít zavřená víčka, což znamená, že si odpočinete a relaxujete. Takže odběhnout si na barvení a laminaci během polední pauzy v práci, když máte chuť na krátký odpočinek, je bezva nápad. 

The Brow Bar v Praze

The Brow Bar v Praze

V Praze vznikl letos na jaře první The Brow Bar v České republice. Nikde nenajdete přesnější a lepší péči o vaše obočí.  O ošetření používá vyškolený personál italskou značku KIKO Milano, které můžete rovněž zakoupit k domácímu použití. Barvení tady provádí třemi druhy barev: Henna Spa, Refecto Cil a Thuya.

Více informací na www.thebrowbar.cz.

Jak jsem se cítila po proceduře

Musím přiznat, že jsem nikdy nebyla na jakékoli proceduře, která by nějak ovlivnila můj vzhled. Tedy pokud nepočítám kadeřníka. Mám ráda přirozenost a líbí se mi moje první vrásky. Proto jsem byla trošku nervózní z toho, jak se budu cítit. Obavy ale byly zbytečné. Sice se mi v prvních týdnech trochu stýskalo po té změně před a po nalíčení a měla jsem pocit, že jsem trochu podvedla přírodu, ale můj vnitřní morální hlásek trvale utišil fakt, že vzbudit se každý den s natočenými řasami, které stačí (pro pocit) jen lehce přetáhnout řasenkou, je vážně skvělé. 

Více na: thebrowbar.cz 

Náprsenka dokonale kopírující každou křivku. Zendaya ohromila na cenách kritiků | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama