reklama

Vyzkoušejte nové sérum proti vráskám

Vyzkoušejte neinvazivní korekci vrásek pomocí nového séra Cells Life

Sérum proti vráskám
Sérum proti vráskám | Foto: Generic

S blížící se společenskou sezónou se ženy začínají více zajímat o svůj vzhled a stav pleti. Sluncem napjatá a opálená pleť se postupně vytrácí. Při shledání nedostatků, zejména na obličeji, který je nejvíce vystavován vnějším vlivům a často odráží nejen skutečný věk, ale také mnohé prohřešky, se ženy uchylují k drahým a invazivním zákrokům.

Ty však v mnoha případech nejsou ještě žádoucí. Pro ženy, kterým povadlá pleť či vrásky opanovaly tvář, vyvinula společnost GERnétic aktivní revitalizační sérum Cells Life nově s o třicet procenty více podílu kyseliny hyaluronové. GERnétic podporuje svůj program proti vráskám novou procedurou - takzvanou „žehličkou pleti". Jedná se o salonní liftingové ošetření, které má účinně osvěžit a vypnout pleť, zjemniit a projasnit pokožku a připravit ji na slavnostní nalíčení.

Nové sérum

Sérum Cells Life je aktivní hydratační a revitalizační přípravek určený k intenzivní regeneraci a zpevnění pleti neinvazivní metodou. Hydrofilní komplex obalí každou buňku mikrofilmem, který přitahuje vodu z hlubokých vrstev pleti. Kyselina hyaluronová podporuje rychlou obnovu kolagenových a elastanových vláken. Pleť je po aplikaci hydratovaná, příjemně hebká na dotek, vrásky zůstávají vyhlazené, pokožka je vypnutá.

Aplikace séra

Přípravek se aplikuje ve čtrnáctidenních kúrách - při večerní péči o pleť naneseme v úplném závěru několik kapek séra na dekolt, krk, obličej a necháme vstřebat. Po čtrnácti dnech sérum odložíme a kúru zopakujeme opět za tři měsíce. Doporučená cena za patnáctimililitrové balení je 3360 korun.

 

 

Šéf Primy ťal do živého. Bez obalu přiznal důvody propadáku Eliška a Damián | Video: Michaela Lišková

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama