reklama

Vyhrajte luxusní laserovou operací očí s Žena.cz!

Toužíte se navždy zbavit kontaktních čoček nebo dioptrických brýlí? Přemýšleli jste již o laserové operaci očí? Máte jedinečnou šanci mít ji zadarmo!

Foto: Profimedia.cz

Toužíte se navždy zbavit kontaktních čoček nebo dioptrických brýlí? Přemýšleli jste již o laserové operaci očí? Máte jedinečnou šanci mít ji zadarmo!

Připravili jsme pro vás soutěž s Očním centrem Praha, mezi jehož VIP osobnosti, (které prošly oční klinikou) patří například moderátorka Michaela Ochotská, režisér Jiří Menzel, operní pěvkyně Andrea Kalivodová, herec Miroslav Šimůnek nebo herečka Jiřina Bohdalová.

V Očním centru Praha se odstraňují dioptrické vady, šedý zákal a provádí se zde plastické operace očních víček. Veškeré zákroky jsou prováděny ambulantně.

O co můžete soutěžit?

1. cena: Laserová operace očí

Zkuste štěstí a vyhrajte laserovou operaci zdarma a už navždy se zbavte dioptrických brýlí nebo kontaktních čoček.

2. - 5. cena: Voucher na služby Očního centra Praha v hodnotě 5 000 Kč.

Čtyři z vás vyhrají vouchery, které mohou využít na veškeré služby z portfolia Očního centra Praha. Pozor: Hlavní výhra i vouchery jsou přenosné, a tak je můžete, v podobě úžasného i praktického dárku, věnovat i někomu z nejbližších. Záleží jen na vás...

Soutěžit můžete hned!

Stačí správně odpovědět na následující otázky a ceny můžou být vaše. Soutěž probíhá od 4. června 2012 00:00 hod. do 17. června 2012 23:59 hod. Více o podmínkách se dozvíte v pravidlech soutěže.

Nápovědou k poslední otázce je počet soutěžících v soutěži  "Vyhrajte vše pro dům a zahradu" na Žena.cz , který byl 4125.

Pro informace k soutěžním otázkám klikněte na stránky Očního centra Praha.

Výhercem se stane 5 z vás...

... kteří se soutěže zúčastnili v souladu s pravidly, odpověděli správně na soutěžní otázky i na doplňující soutěžní otázku. V případě více správných odpovědí na soutěžní otázky, než je počet výher, je rozhodující čas odeslání registračního formuláře. V případě, že žádný ze soutěžících nezodpoví doplňující soutěžní otázku správně, pak se stává výhercem výhry soutěžící, který na doplňující soutěžní otázku odpověděl co nejblíže správné odpovědi. Podle odpovědí na doplňující soutěžní otázku se následně určí pořadí umístění výherců v soutěži.

Výherci budou kontaktováni e-mailem do 30 dnů od konce soutěže. Výhry budou výhercům odeslány poštou.

Přejeme vám hodně úspěchů a hlavně pohodu. Vaše redakce Žena.cz

x

--------------------------------------------------------------------------------

Nevidíte? Navštivte oční ordinace.

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama