reklama

Vrásky z obličeje vyžene maska ze zlata

Metody, jak naše tělo zkrášlit a vylepšit šly v poslední době hodně dopředu. Nyní si můžeme vybrat z mnoha neinvazivních procedur

Ilustrační záběr.
Ilustrační záběr. | Foto: Reuters

V péči o tělo se rozmáhají neinvazivní metody zkrášlování, kdy nemusíme jít k chirurgovi, abychom měli o pár tukových buněk méně, nebo se zbavili neesteticky vzhlížející jizvy. Nová technologie a přístroje umožňují ženám odpomoci bezbolestně od celulitidy a jiných problémů. Ošetření nebývá zrovna levnou záležitostí, ale u plastického chirurga také necháme víc jak celou výplatu. Dnes si novinky představíme a zasvětíme případné uchazeče do výhod, nevýhod a cen, nových neinvazivních metod.

Fotodepilace, fotoomlazeni a IPL technologie

Vše je na bázi proměnlivého pulzního světla. Eliminace chloupků pomocí fotodepilace je v poslední době nejžádanější ošetření. Intenzivní světlo proniká pod kůži a  narušuje kořeny tak, že se tvorba nových pozastaví. Lze se setkat s přístroji Energist ultra VPLTM a nebo s technologií IPL. Kouzelné světlo dokáže naši pokožku i omladit, nebo zjemnit nepříjemné a špatně zahojené jizvy. Doporučují se tři až osm ošetření a intervaly mezi nimi jsou dva až tři týdny. Při využití této metody se kůže hydratuje, získá zpět pružnost, zmenšuje póry, léčí akné a dopomáhá k hojení čestvých jizev. Nejúžasnější vlastností IPL světla je redukce vrásek. Ošetření třísel stojí kolem tří tisíc při jedné návštěvě a celé tělo, v případě nechtěných chloupků, zákazníka přijde na devět a půl tisíce, kdy po absolvování nejmenšího počtu opakování vytáhneme z peněženky až třicet tisíc. Výrobci zaručují trvalost výsledků.

Kryolipolýza a Kryoelektroforéza - neinvazivní liposukce

Pokud patříte k lidem, kteří neustále bojují s tukovými přebytky, nebo chcete do plesových šatů vypadat o trochu lépe, zkuste jednu z námi vybraných metod. Ošetřované místo se potře Action gelem a vytvoříme masku. Následně se použije přístroj. Cítíme intenzivní chlad, ale ten v krátké době vymizí. Pomocí hlubokého zmražení tukové buňky zahubíme, ale neponičíme okolní tkáň. Celé ošetření je bezbolestné a není třeba rekonvalescence. Doba procedury je přibližně mezi půl hodinou a hodinou. Už bezprostředně po zákroku se cítíte jako byste splaskli a po pár týdnech dojde k úbytku v centimetrech a výrazně se zlepší celulitida či případné strie. Ceník Kryo-elektroforézy uvádí tisíc korun za jakoukoliv redukci a ošetření Kryolipolýzou nás vyjde od tří do šesti tisíc, podle toho, jakou partii chceme vylepšit. 

Jak omládnout? Pomůže maska ze zlata

Od pradávna je známo, že zlato dokáže léčit. Tento vzácný kov je používán v tradiční čínské medicíně. Během ošetření jsou plátky čtyřiadvacetikarátového zlata vpraveny do vaší pleti, které podporují regenerační procesy. S velkou precizností minimalizuje póry, zjemňuje pokožku a zbavuje ji jemných vrásek a linek. Po sedmém ošetření ubývají i pigmentové skvrny a mizí kruhy pod očima.  Pro zkrášlení bude třeba dvou tisíc korun na jednu proceduru. Nejedná se o levnou záležitost, ale přeci jen se aplikuje pravé zlato.

Pokud chcete vaši pleť zkrášlit o něco levněji, zkuste jednotlivé zábaly, které se provádí nejčastěji v kombinaci s koupelí a masáží. Například redukční program, který začíná masážní koupelí s rašelinovou solí. Po půl hodině přichází na řadu masáž lymfatického systému, při které stimulujeme žlázy, které zadržují v těle přebytečnou vodu. Jako tečkou za celou procedurou je zábal. Vaše nejproblémovější partie jsou namazané krémem, který obsahuje chilli, skořici a pepř, a potom je celé tělo zabaleno do speciální fólie, která na první pohled vypadá, jako kuchyňská. Během půl hodiny až čtyřiceti minut ležíte a pociťujete obrovské horko v místě natření. Jedná se o intenzivní pálení, ale není to nic, co by se nedalo vydržet. Ujišťuji vás, že ihned poznáte rozdíl na kalhotách. Celá procedura stojí kolem osmi set korun, ale záleží na typu krému, koupele a délky masáže.

Nebojte se vyzkoušet novinky a nechte se chvíli rozmazlovat. Uvidíte, jak se vaše pleť rozjasní třeba po proceduře OxyJet. Ať už masáž, nebo vibrační přístroje, určitě poznáte změnu a vaše okolí vás zaručeně pochválí. Proč se trápit, když dnes to jde vyřešit snadno a bezbolestně.

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama