reklama
 

VIDEO: Jak správně vytrhat a zvýraznit obočí

Už jste tisíckrát slyšela, že správně upravené obočí zkrášlí každou tvář, ale pořád přesně nevíte, jak na to? Díky tomuto videu budete mít konečně jasno.

Foto: Dior

Seznamte se s teorií a vrhněte se na praxi. Stačí znát pár správných triků, a budete mít obočí jako z reklamy. Jak na to?

Vůbec nejdůležitější je tvar obočí. Kde má začínat? Kde končit? A kde se má zvedat? Každý to má trochu jinak, protože obočí musí korespondovat s tvary vašeho obličeje. Takže nejprve vezměte tužku a spojte jí hranu nosu a obočí. Jak přesně, zjistíte ve videu:

Jak si upravit obočí. Návod Sisley

Možná jste někde slyšela, že obočí by se nemělo vytrhávat zvrchu, ale je to mýtus - zvlášť pokud vám roste až příliš vysoko nebo nepravidelně. Samozřejmě to nesmíte přehnat - až příliš rovné obočí působí přísně.

Pokud máte hotový tvar, je čas přejít na zvýraznění. Možná jste totiž při prvním kroku zjistila, že máte obočí moc krátké nebo příliš řídké. Nechte ho růst a pomožte mu tužkou, stínem či nejrůznějšími řasenkami. Ty nejlepší najdete zde:

Moc hezky vypadá, když ještě na úplný závěr nanesete rozjasňovač (anebo speciální tužku určenou přímo pro tento účel) těsně pod obočí. Zvýrazníte tím jeho tvar a rozjasníte pohled. 

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama