reklama

Vánoční relaxace v saunovém světě: Vyzkoušejte!

Přinášíme vám pár tipů, kam se vydat příjemně si odpočinout a případně darovat relaxaci vánočním dárkovým poukazem.

Foto: Infinit.cz

Po probuzení se cítíte nevyspalá, vstala jste nesprávnou nohou, venku pochmurné počasí a celý den plyne ve znamení zmatků a stresů z Vánoc? Existuje osvědčený recept, jak každý den změnit v růžový, i když máte za sebou to nejčernější ráno.

Zkuste se znovu probudit v sauně a všechny ranní splíny vypotit z těla ven. Pobyt v prohřáté místnosti představuje oázu klidu, úkryt před rychlým tempem okolního světa a místo, kde znovu načerpáte energii kdykoliv během dne.

Přinášíme vám pár tipů, kam se do sauny vydat a vlastně koneckonců i zde můžete pořídit krásné a hlavně praktické vánoční dárkové poukazy na relaxaci, které potěší snad každého z nás:

Infinit Maximus v Podkomorských lesích (Brno)

Pokud se chystáte na výlet do Brna, doporučujeme navštívit saunový svět Infinit v alpském stylu, který se nachází u Brněnské přehrady. Při návštěvě saunové "vesničky" s venkovními a vnitřními saunami budete zcela jistě ohromeni jedinečností saunování v přírodě.

Najdete zde celkem jedenáct druhů saun, a každá je ojedinělá nejen svou vůní, teplotou či vlhkostí, ale i zasazením. Sauny se totiž rozléhají uprostřed Podkormorských lesů podél přírodního potoka a jezírka. Přírodní ráz umocňují zatravněné střechy saunových zakopaných domů, což navozuje dojem, že jste se ocitli někde ve Skandinávii - proto to tu místní přezdívají "Hobitín".

Mimo to najdete ve wellness i privátní SPA s ojedinělou Bali vanou z exotického ostrova, nebo hydromasážní vanu, whirlpool a čtyři masážní místnosti s širokou nabídkou masáží, Pure Fiji rituálů či zábalů. A pokud cestu do Brna nemáte, můžete zakoupit přítelovi dárkový poukaz na wellness pobyt k Vánocům a jednou se tam s ním vypravit.

Vodní a saunový svět Vysočany (Praha)

I když to před Vánoci láká spíše k zahalování, vydejte se s partnerem či kamarádkou do vodního a saunového světa, kde se naopak budete chtít odhalovat a zimní kabát vyměníte za voňavé prostěradlo. Čeká na vás pět druhů saun (medová, finská, tropická, selská a finská s krbem), ochlazovací bazének, odpočívárna, venkovní relaxační pergola s krbem a fresh barem.

Pokud dáváte přednost plavání, o patro níž najdete 25metrů dlouhý plavecký bazén, whirlpooly a parní solnou lázeň. V areálu Step je možné si zajít také na masáže nebo navštívit privátní zónu s whirlpolem a provensálskou saunou, kde si můžete užívat ničím nerušenou relaxaci ve dvou. Navíc - všechny tyto zážitky můžete zakoupit i formou dárkových poukazů přímo na recepci.

Svět wellness na Lesné (Brno)

Jste maminka menších ratolestí a ráda byste spojila svou relaxaci s aktivitou vašeho dítěte? Svět wellness v Brně na Lesné nabízí možnost nejen využít plavecké kurzy pro kojence, batolata a předškoláky, ale relaxaci ve vodním SPA s relaxačním bazénem a whirlpoolem, nebo v saunovém světě se třemi druhy saun.

Toto rodinné centrum nabízí perfektní zázemí pro maminky (tatínky) s dětmi, šatny a wellness prostory jsou přizpůsobeny především pro nejmenší. A pokud si naopak chcete od dítěte na chvíli "odpočinout" a užít si masáž nebo hodinku fitness tréninku, vaší ratolest vám rádi pohlídají chůvičky (paní na hlídání) v dětském koutku, který se nachází přímo ve wellness centru.

Wellness na zámku Krč (Praha)

Zámecké wellness v Chateau St.Havel láká především na jedinečnou atmosféru starých zámeckých komnat, ve kterých se ukrývají privátní finské sauny, vířivé whirlpooly a dvě příjemně osvícené masérny. Nevynechejte určitě předvánoční relax právě ve wellness na zámku, protože i zde můžete po vašem odpočinku vybírat z nepřeberné nabídky dárkových poukazů přímo na recepci, kde vám poradí milá obsluha, jaký poukaz je nejvhodnější pro vaše blízké.

A pokud nákup dárků necháváte na poslední chvíli, vybírejte dárkové wellness poukazy on-line v pohodlí domova na www.infinitdarky.cz.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Jaké budou Vánoce 2014? Černobílé a mátové!

Kam se schovat před vánočním stresem?

15 vánočních dárků, které potěší každou ženu

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama