reklama

Ukrajinka se stylizuje do princezny Lociky z pohádky Na vlásku. Vlasy si umývá hodinu

Snem pětatřicetileté Ukrajinky Alony Kravčenkové je ztvárnit filmovou postavu princezny Lociky z pohádky Na vlásku. Stejně jako ona má vlasy dlouhé dva metry, které si češe dvakrát denně a umývá hodinu.

Prohlédnout grafiku
Foto: Shutterstock

Aloně Kravčenkové z ukrajinské Oděsy se přezdívá "ukrajinská Locika". Stejně jako princezna Locika z pohádky Na vlásku má Alona dva metry dlouhé vlasy, kterými se pyšní na svém Instagramu. 

Pětatřicetiletá Ukrajinka si nechala růst vlasy od svých pěti let. Na Instagramu pravidelně zveřejňuje fotky, na nichž jsou právě ony středem zájmu. Více než 70 tisíc fanoušků tak potěšila fotografiemi, na kterých se stylizuje do princezny Lociky.

Na snímcích má na sobě fialové šaty a korunku či květiny zapletené do vlasů. "Miluji Lociku. Každá malá dívka má svůj sen a já nejsem výjimka. Přála bych si hrát ve filmu o ní, protože máme podobnou barvu i délku vlasů," řekla britskému deníku Daily Mail. 

Příprava focení trvala několik měsíců. Alona trvala na tom, že vše musí být dokonalé. "Vybírali jsme vhodné lokace, šili šaty a sháněli nezbytné rekvizity. Přemýšlela jsem nad každým detailem," popisuje mladá Ukrajinka, která si vlasy umývá hodinu jedenkrát týdně a používá jen profesionální přírodní produkty. Češe se dvakrát denně a konečky si zastřihuje každých šest měsíců.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama