reklama

Kosmetické trendy roku 2017, do kterých se zamilujete

Jaké jsou novinky v líčení pro nadcházející sezonu? Které barvy hrají prim a které se odsouvají na druhou kolej?

Foto: iStock

Stále je ve velké oblibě konturování a strobing, to znamená vystínování tváře tak, abyste potlačila to, co potlačit chcete, a naopak zvýraznila své přednosti. Zatímco konturování se soustředí na modelování stínů a úhlů pomocí bronzeru a make-upu, strobing se soustředí spíše na světlo a rozjasnění. Co dalšího nás čeká?

1) Zimní nadčasová fialová

Ať už jde o odstíny tmavě fialové nebo lila, jde o barvu velmi intenzivní a nepřehlédnutelnou. Nosí se na rtech, na nehtech i na očních stínech, v kombinaci s kouřovým líčením budete neodolatelná. Ve spojení s šedou bude naprosto geniální. Fialová je nová rudá letošní zimy.

2) Čokoláda

Kdo by ji nemiloval? Nemusíte ji pojídat po tabulkách, stačí, když si do ní “obalíte” obličej. Temně vínová rtěnka s nádechem čokolády? Bingo! Tvářenka v odstínu čokoládové? Samozřejmě! Chce to jen kus odvahy.

3) Strobing

Trend roku 2016 byl jasný a v roce 2017 pokračuje: "BE YOUR OWN MAKE-UP ARTIST". Pod narůstajícím vlivem sociálních sítí se ženy stále více zajímají o líčení na profesionální úrovni. Paletky ke stínování a tvarování obličeje tak už nejsou jen výsadou backstage přehlídkových mol či focení módních editorialů, ale najdeme je téměř na každém toaletním stolku.

4) Nahé líčení se špetkou růžové

"Každé jaro Paříž znovu objevuje samu sebe. A tento rok si bere inspiraci z růže. Květiny, která projasňuje sny každé Pařížanky. Když zavře oči, je obklopena božsky jemnou a vzrušující vůní, která ji vtahuje do její lahodné fantazie. Cesta provoněná růžemi ji volá podél bílých chodeb jejího prostorného apartmá, postupně zbarvující zdi do zářivě růžové. Zdá se, že tyto květinové vibrace vychází z malého budoáru. Vkročí do pokoje a spatří rozkvétat úžasnou růži, jejíž okvětní lístky se rozvíjejí, odpadávají a víří vzduchem, než ji zahalí do svého jemného objetí."

Takhle se na letošní jaro připravuje značka Lancôme a není sama. Následují ji všechny kosmetické firmy i módní domy. Nic krásnějšího, jemnějšího a ženštějšího tady totiž ještě nebylo. Spojení nahého líčení a rozjasnění s pomocí všech odstínů růžové nás na jaře dostane všechny! Máme se na co těšit.

Bezdětná: Neplodnost je tabu, těžko hledáte pochopení. Měla jsem deprese i bolesti | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama