reklama
 

Nohy jako Jitka Schneiderová: Testovali jsme novou technologii na odstranění chloupků

Jitka Schneiderová přestala chodit na epilaci do salónu. Dokáže si totiž salón v podstatě vytvořit doma sama. Jak? S Lumea Prestige od značky Philips.

Foto: Archiv PR

Pamatujete si reklamu na výše jmenovaný přístroj, ve které herečka Jitka Schneiderová projde od kuchyňského stolu v džínových šortkách ke kameře a hodí své tancem vysoustružené nohy na stůl, aby skutečně všichni viděli, že je má nejen pevné, ale i krásně hladké?

Když jsem dostala možnost otestovat stejnojmenný přístroj, řekla jsem si: "Je třeba mít na sebe reálné požadavky, pevné nohy zvládnu mít snad do jara, ale hladké bych je mohla mít už pod stromečkem." A jak to dopadlo? Čtěte dál.

Práce jemných pulzů světla

Lumea Prestige patří do kategorie IPL technologie, která vysílá jemné světelné pulzy na kořínek chloupku. Tyto světelné pulzy vytvářejí teplo stimulující kořínek chloupku tak, aby přešel do klidové fáze (jedné ze tří fází růstového cyklu chloupků). Výsledkem je přirozené vypadnutí chloupku a zabránění jeho opakovanému růstu.

Typický cyklus růstu chloupků se liší individuálně. Jelikož jsou chloupky vhodné pro ošetření světlem pouze ve fázi růstu, je důležité ošetření ze začátku opakovat. Už po 4 ošetřeních prováděných v dvoutýdenních intervalech je vaše pokožka nádherně hladká. Abyste si ji takovou udržela, stačí používat tento přístroj jednou za 8 týdnů nebo podle potřeby. 

Téměř pro všechny typy pokožky

Systém Philips Lumea Prestige je vyvinut pro přirozené barvy chloupků, tudíž tmavé blond, hnědé a černé. Není vhodný pro ošetření velmi tmavé pokožky a pro chloupky zrzavé a světle blond. Po nabití baterie (100 minut) je jeho provozní doba minimálně 370 záblesků, takže zvládnete samozřejmě celou proceduru odstraňování chloupků bez dobíjení. Životnost lampy je přitom více než 250 tisíc záblesků. Lumea Prestige má integrovaný UV filtr, který ochrání vaši pokožku před nežádoucím zářením. Dodává se s luxusním pouzdrem pro snadné skladování.

Vhodný i pro citlivou pleť

Jaké jsou moje skutečné pocity a dojmy z domácí epilace? Ve svých kosmetických článcích se netajím tím, že mám citlivou a ekzematickou kůži, takže jsem si ze začátku trochu říkala: Co bude? A nebylo vůbec nic. Tedy nebyly žádné problémy: začervenání kůže ani pálení. Průběh ošetření vůbec nebolí, cítíte jen lehoulinké štípnutí, které sotva zaznamenáte. Na tomto systému mi vyhovuje i fakt, že jeho využití je širokospektrální, protože má výměnné nástavce. Dá se tedy použít doslova na celé tělo: do podpaží, na končetiny, v oblasti bikin i nad horní ret a celá “akce” je rychlá, bezpečná a hygienická.

Díky Lumea Prestige jsem poprvé v životě mohla vyhodit nadobro žiletky a zaznamenala jsem, že chloupky jsou už po druhé aplikaci jemnější a řidší. A v tomto okamžiku už je skoro nemám. Protože je přístroj bezdrátový, je s ním snadná manipulace a já nemusím řešit, kde a do čeho se kabel k přístroji zase přivřel. Myslím, že i v tomto případě platí, že je dobré si za kvalitu trochu připlatit. Počáteční větší investice do přístroje se vám brzy vyplatí.

Více naleznete zde.

Související

reklama

Komerční tip

reklama