reklama

Soutěž o balíček produktů Weleda Skin Food: Dopřejte si krásu a zdraví

Pokud rádi zkoušíte štěstí a chcete dopřát sobě či někomu blízkému přírodní kosmetiku, zapojte se do letní soutěže o produkty 100% přírodní kosmetiky Weleda Skin Food.

Foto: iStock

Zapojte se do letní soutěže o pět balíčků produktů Weleda Skin Food v hodnotách cca 800 korun. Co můžete vyhrát? 

Balíček obsahuje multi­funkční krém Skin Food, jeho lehčí variantu Skin Food Light, tělové máslo Skin Food Body Butter a balzám na rty Skin Food Lip Butter.

Weleda Skin Food je multifunkční, 100% přírodní, certifikovaný krém, který rozzáří pleť a dodá jí šťávu v mnoha situacích: jako podklad pod make‑up, jako zvýrazňovač na lícní kosti, jako krém na ruce či suché nohy, jako výživná pleťová maska nebo i na suché konečky vlasů.

Lehčí verze krému Skin Food Light je zaměřena na hydrataci, výživu a zjemnění suché pokožky. Základem je olej ze slunečni­cových semínek, lanolin, včelí vosk a bambucké máslo. Výhodou krému je jeho rychlé vstřebávání. Použít ho lze i v rámci denní hydratač­ní péče o obličej či jako podklad pod make‑up nebo další krém.

Také tělové máslo Skin Food Body Butter je založené na oleji ze slunečnicových semínek a bambuckém másle, které dodají pokožce zářivost a jemnost. Výživné máslo je vhodné použít po sprše nebo lázni, aby uzamklo vlhkost v pokožce.

Bohatou texturu, která se postará i o velmi suché rty, má Skin Food Lip Butter. Díky lanolinu a směsi bylinek o rty intenzivně pečuje. Aplikovat jej můžete i přes svou oblíbenou rtěnku pro přirozený lesk navíc.

Jak se soutěže zúčastnit

Do soutěže budou zařazeni všichni čtenáři, kteří ve dnech od 10. do 31. července 2019 správně odpoví na níže uvedené tři otázky. O vítězi pak rozhodnou nejpřesnější tipy na otázku čtvrtou.

Potřebuju se zpovídat jako člověk, lidi na balkóně sbírám jako Pokémony, říká Třeštík | Video: DVTV
reklama
reklama
reklama