reklama

Sexy vlny bez kulmy i natáček: Stačí šátek nebo čelenka

Videonávod, jak získat vlnité vlasy bez kulmy, jen s pomocí šátku či látkové čelenky.

Foto: Isifa/Thinkstock

Chcete získat vlnité vlasy, ale nechcete si je přitom ničit horkým vzduchem kulmy či žehličky, anebo se zdržovat aplikací natáček? Máme pro vás jednoduchý návod, jak si vytvořit krásné vlny jen s pomocí obyčejného šátku nebo látkové čelenky.

Plážové vlny dodají rozpuštěným vlasům eleganci i svěžest, a přitom tenhle účes nedá skoro žádnou práci. Proto si ho oblíbilo tolik žen. Máme pro vás ještě jednu vychytávku, s níž si práci ještě více ulehčíte, a vaše vlasy navíc zůstanou hezky zdravé.

Ve videu níže zjistíte, jak si vytvořit vlnitý účes jen s pomocí látkové čelenky, respektive dvou. Dále k tomu potřebujete už jen obyčejnou vodu ve spreji, lak na vlasy a jakýkoli stylingový přípravek.

Jak na to?

Nejdřív ze všeho vlasy rozčešete a pak si přes vlasy natáhnete pružnou látkovou čelenku - zhruba tak, jako byste si navlékala čepici, nestahujete ji úplně dolů. Pokud máte těžké vlasy, je lepší použít dvě čelenky, aby dílo lépe drželo.

Poté zhruba od uší dolů vlasy navlhčíte vodou ve spreji (tu nekupujte, prostě naplňte jakýkoli rozprašovač vodou z vodovodu). Nyní vlasy rozdělíte na dvě poloviny a oba prameny postupně zatočíte a obtočíte kolem čelenky. 

Potom vlasy bohatě přestříkáte lakem a buď takhle půjdete spát a ráno se probudíte s krásnými vlnami, nebo si, než vlasy ráno uschnou, dáte snídani, obléknete se, nalíčíte, případně použijete fén - samozřejmě jen jeho studený vzduch, protože ten vlasy tolik neničí. Nakonec vlny zafixujete a rozdělíte stylingovým přípravkem a můžete vyrazit.

Názorný postup najdete zde:

Jestli látkovou čelenku nevlastníte, nemusíte ji hned běžet kupovat, ale vezměte místo ní menší šátek, který uvážete kolem hlavy úplně na stejném sítě jako čelenku, a svážete ho nad čelem, aby uzel nepřekážel. 

Jednodušší už to být nemůže.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Šílený, ale účinný: Nový trik celebrit na úpravu vlasů

Chcete hezčí obličej? Upravte si obočí. Poradíme jak

Pozor na palmový olej: Číhá v jídle i v kosmetice

Může být první českou rabínkou: Bude trvat, než se společnost z antisemitismu vyléčí | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama