reklama

Šest tipů jak z vašich prsou udělat sexy dekolt!

Každá žena chce mít plné a zpevněné poprsí. Máme pro vás pár rad, jak docílit výstřihu, za kterým se každý chlap otočí!

Prsa
Prsa | Foto: thinkstockphotos.com

Chcete, aby vaši novou minisukni doplnil krásný dekolt? Máme pro vás trénink pro pevné poprsí, které zaručí, že se vám pánové přestanou dívat do očí.

Pokud chcete mít zpevněná a hezky tvarovaná prsa, musíte pro to něco udělat. Kromě správného držení těla a vyvarování se koupele v horké vodě, je třeba cvičit. Máme pro vás cviky, které posilují svalové úpony hrudníku a zabraňují ochabnutí prsní tkáně.

I hubnout se musí pomalu

Prsa ukrývají tukovou tkáň, proto, když rychle hubneme, první co ztrácíme jsou prsa. Je tedy při dietě nutně shazovat kila postupně a dávat přednost potravinám s obsahem bílkovin a vitaminu C, které jsou potřebné pro produkci kolagenu.

Kliky jsou ideálním cvikem

Jedním z nejúčinnějších cviků na zpevněná prsa jsou dámské kliky. Klekněte si na čtyři. Zpevněte břišní svaly a tělo držte v jedné rovině. Je třeba si pamatovat, že ve chvíli, kdy ramena a hrudník spustíme k podlaze, nesmí se dotknout země. Kolena zůstávají na podložce. Existuje i varianta, kdy máme nohy v oblasti kotníků překřížené přes sebe. Opakujeme 10 kliků ve čtyřech sériích.

Dlaně ovlivňují pevnost prsou

Postavíme se rovně a zpevníme břišní svaly. Lopatky tlačíme dolů. Spojíme ruce ve výši hrudníku a lokty držíme široko od sebe. Dále už jen stlačíme dlaně proti sobě a vydržíme 10 sekund. Cvik s kratší pauzou opakujeme 4 krát.

Budete potřebovat pevnější gumu

K cviku poslouží gymnastická pevnější guma. Ruce rozpažíme a dáme je do pravého úhlu. Gumu držíme tak, abychom ji měli na zádech kousek pod lopatkami. Konce chytíme do dlaní, zatáhneme břišní svaly a pravidelně pohybujeme rukama směrem k tělu a zpět.

Kupte si lahev vody

Lehěte si na podložu. Hlavu a krk je nutné podložit polštářkem, nebo malým gymnastickým míčem. Ruce nám svírají pravý úhel a drží láhve s vodou. Zvedáme ruce nad prsa a pak zpět směrem dolů. Ruce nikdy nepokládáme až na zem. Záda držíme přitisknutá k podložce. Cvičíme čtyři série po deseti opakováních.

Guma dostává druhou šanci

Udělejte výpad tak, aby koleno nebylo dál než chodidlo. Druhou nohu se snažíme držet propnutou. Dejte gumu pod chodilo nohy, která je ve výpadu. Chyťte ji do obou rukou. Natahujte ji směrem  nahoru asi 25krát. Celou sérii opakujte ještě jednou. Nezapomeňte prostřídat nohy.

 

 

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama